English | دری

Breaking News

کمک ۵۰ میلیون دالری ملیندا گیتس در زمینه‌ی مشارکت و دسترسی بیشتر زنان در تکنولوژی

کمک ۵۰ میلیون دالری ملیندا گیتس در زمینه‌ی مشارکت و دسترسی بیشتر زنان در تکنولوژی

ملیندا گیتس خانم بیل گیتس قصد دارد تا در زمینه‌ی مشارکت و دسترسی هر چی بیشتر زنان در بخش تکنولوژی، ۵۰ میلیون دالر کمککند. او قصد دارد تا تعداد بانوان را در تکنولوژی شیکاگو یا Chicago tech. افزایش دهد.

بر اساس یافته ها، تنها در شهر شیکاگو در بخش شرکت های تکنولوژیکی‌ ۹،۸ درصد این این شرکت ها توسط زنان و ۸۱ درصد آنتوسط مردان رهبری میشود

ملیندا گیتس که در شرکت Pivotal Venture سخنرانی می‌کرد، از افتتاح GET Cities با سرمایه گذاری ۵۰ میلیون دالر خبر داد. قراراست این مقدار پول طی پنج سال در بخش نمایندگی و رهبری زنان و همچنان برابری جنسیتی در صنعت تکنولوژی در شیکاگو و دوشهر دیگر ایالات متحده امریکا هزینه شود

شرکت GET Cities قصد دارد تا در قسمت مساوات جنسیتی در سکتور تکنولوژی، در آینده با سازمان های محلی دیگر در شیکاگو کهدر این زمینه فعالیت دارند، نیز یکجا کار کند. شرکت GET Cities می‌گوید که قصد دارد تا در چند ما آینده با این سازمان ها دیدار وروی یک طرح عملی در بخش افزایش تعداد زنان در تکنولوژی شیکاگو با هم کار کنیم.  

رینی ویتمایر، رئیس برنامه استراتژی سرمایه گذاری شرکت Pivotal Ventures می‌گوید که با ایجاد فرصت ها در بخش های کلیدیمانند؛ تکنولوژی و کارآفرینی برای بانوان، باعث افزایش قدرت و نفوذ زنان شده که در نتیجه زمینه های اقتصادی برای بیشتر مردم ایجادخواهد شد.    

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone

مقالات مرتبط

مرض اوتیسم در زمان جنینی به اطفال بروز می نماید

دانشمندان به شواهدی دسترسی پیدا کرده اند که نشان می دهد تغییرات مغزی که باعث بروز بیماری اوتیسم می شود

نوریل روبینی

نوریل روبینی(Nouriel Roubini) اقتصاددان و استاد دانشگاه نیویورک است. او ایرانی‌الاصل می‌باشد و در سال ۱۹۵۹ در استانبول بدنیا آمد.

استراتژی جدید دونالد ترامپ برای افغانستان

دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا پیش از اعلام سیاست اش در قبال جنگ در افغانستان، دنبال گزینه ی بهتر می

بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*