English | دری

Breaking News

راه اندازی “نمایشگاه افغانستان” در دوبی

راه اندازی “نمایشگاه افغانستان” در دوبی

اداره انکشاف بین‌المللی امریکا در همکاری با وزارت تجارت و صنایع افغانستان به تاریخ 6 الی 10 دسمبر 2016 یک برنامۀ 5 روزه را تحت عنوان “نمایشگاه افغانستان” در دوبی به منظور افزایش صادرات محصولات افغانی راه اندازی می نماید.

نمایشگاه افغانستان از دو بخش تشکیل گردیده است؛ بخش اول که از تاریخ 6 الی 7 دسمبر برگزار میگردد، شامل ایجاد ارتباط میان شرکت‌های افغانی با شرکت‌های خارجی میشود، و بخش دوم آن را که از تاریخ 8 الی 10 دسمبر برگزار میشود بازدید عموم مردم از نمایشگاه و فروش محصولات شرکت‌های افغانی به مشتریان  احتوا خواهد نمود.

این نمایشگاه با فراهم‌سازی زمینۀ معرفی محصولات 70 شرکت برتر افغانستان  و مذاکرات تجارتی با بیش از 100 خریدار بین‌المللی، تجار افغان را کمک می‌نماید تا فروشات خود را افزایش داده و با خریدارانی از کشورهای حوزۀ خلیج و سایر کشورها ارتباط برقرار نمایند.

قابل ذکر است که ادارۀ انکشاف بین‌المللی امریکا با حکومت و مردم افغانستان کار می‌نماید تا رشد اقتصادی به رهبری سکتور خصوصی را تضمین نماید، یک کشور دیموکراتیک و توانای تحت حاکمیت قانون را ایجاد نماید، و خدمات اساسی آموزشی و صحی را به تمام افغان‌ها فراهم نماید.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone

بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*