English | دری

احداث یک میدان ورزشی در شفاخانه تداوی معتادین جنگلک

احداث یک میدان ورزشی در  شفاخانه تداوی معتادین جنگلک

8778968355a1f-4498-4215-b5d7-a2efb0fe56e9یک میدان ورزشی در شفاخانه سه صد بستر  تداوی معتادین جنگلک،  توسط دوکتور ثریا دلیل سرپرست وزارت صحت عامه  و آمنه افضلی سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی افتتاح و به بهره برداری سپرده شد.

 این میدان ورزشی که به کمک مالی رئیس و برخی از اعضای مشرانو جرگه  جمهوری اسلامی افغانستان و کارمندان شفاخانه سه صد بستر جنگلک  اعمار گردیده است میتواند برای رشد جسمی و روحی مریضانی که در شفاخانه مذکور تحت تداوی قرار دارند، کمک کننده و مؤثر واقع گردد.

 دوکتور ثریا دلیل سرپرست وزارت صحت عامه، ضمن قدردانی از مساعدت رئیس مشرانوجرگه در ایجاد این میدان ورزشی، اعتیاد را  یک مشکل اجتماعی و اقتصادی عنوان نموده، افزود که در راستای محو کامل این پدیده و رسیده گی لازم به تداوی معتادین، به تلاش های همگانی و جدی نیاز است.

همچنان آمنه افضلی سرپرست وزارت کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین وعده سپرد که  این وزارت برای معتادین که از این مرکز شفایاب میگردند، زمینه های کاری و شغلی را فراهم می نماید. این رسیده گی میتواند مانع  بازگشت دوباره  افراد تداوی شده.به سوی اعتیاد گردد.

در همین حال یک صندوق اعانه برای جلب و جذب کمک ها  به خاطر فراهم سازی وسایل ورزشی درصحن این شفاخانه ایجاد گردید که میتواند نیازمندی های عمده این میدان ورزشی  و سایر بخش های رفاهی  این شفاخانه را مرفوع نماید.

در این مراسم تعدادی از اعضای مجلس نماینده گان، اعضای مشرانو جرگه  و مسوولین امور  اشتراک ورزیده بودند.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*