English | دری

کشور آلمان در بازسازی ولایت هرات سهم فعال میگیرد

کشور آلمان در بازسازی ولایت هرات سهم فعال میگیرد

germany flagکشور آلمان در ادامه کمک هایش برای مردم افغانستان وعده داد تا در امور بازسازیی ولایت هرات نیز سهم فعال داشته باشد.

این مطلب را معاون سفیر آلمان در دیدارش از ولایت هرات به برای مردم و دولت مردان ولایت هرات گفت، وی همچنان میگوید جامعه جهانی نیز تعهد نموده است تا در دراز مدت از مردم و کشور افغانستان حمایت نماید و در امورات بازسازی و حمایت از این کشور پس از 2014 حضور داشته باشد.

الیور اوزا حین دیدارش با والی هرات از فعالیت های این ولایت در بخش های بازسازی، تجارتی و اقتصادی در این ولایت ابراز خرسندی نمود.

وی از دست آورد های ادرات محلی هرات در امور انکشاف حکومت داری خوب، بازسازی، مبارزه با فساد اداری و حضور زنان در اجتماع ستایش نموده و گفت کشورش که یک کشور صلح دوست بود در همه امورات افغانستان را یاری خواهند رساند.

در عین زمان والی هرات از همکاری های کشور آلمان در شمال کشور قدردانی نموده و گفت اداره همکاری های کشور آلمان در امورات انکشافی، زیربنایی و ظرفیت سازی بخاطر حکومتداری خوب در شمال کشور حضور پررنگ داشته و مردم را حمایت نموده است.

آقای وحید گفت: ادارات محلی ولایت هرات در تلاش است تا زمینه مناسب سرمایه گذاری های خارجی را در سکتور های اقتصاد و تجارت در هرات انکشاف دهد و زمینه را برای تجار ملی و بین المللی مساعد سازد.

گفتنی است که این نخستین ابراز علاقه کشور آلمان است که برای مردم هرات در بخش های شرکت دربازسازی ولایت هرات از خود نشان داده است.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*