English | دری

وزیر مالیه جدید به مشخص ساختن اولویتهای کاری وظیفه خویشرا آغاز کرد

وزیر مالیه جدید به مشخص ساختن اولویتهای کاری وظیفه خویشرا آغاز کرد

معاون اول رئیس جمهور، وزیر مالیه جدید را با برگزاری  یک محفل ویژه به کارمندان این وزارت معرفی نمود.

معاون اول ریاست جمهوری  جلالتمآب محترم عبدالرشید دوستم به تاریخ 13دلو 1393  محترم اکلیل حکیمی را بعد از گرفتن رای اعتماد از سوی ولسی جرگه به کارمندان وزارت مالیه معرفی نمود.

معاون اول ریاست جمهوری این پیروزی و موفقیت را به محترم اکلیل حکیمی تبریک گفته و موفقیت های هر چی بیشتر شآنرا از بارگاه ایزد متعال استدعا نمودند  و نیز به بحران کابل بانک اشاره نموده دوباره وعده داد که پول به سرقت رفته  باز خواهد گشت و این موضوع باید دنبال شود.

متعاقباً داکتر حضرت عمر زاخیلوال وزیر مالیه اسبق و مشاور اقتصادی ملی جمهوری اسلامی افغانستان با تشکر از اعضای محترم ولسی جرگه و اعتماد شان که به محترم اکلیل حکیمی افزود: افغانستان منبع مالی بسیار محدود داشته  ونیازهای عظیمی هنگامیکه وزارت مالیه به هر نوع مشکل مواجه شود در حقیقت تمام دولت به آّن مواجه است.

وی نامزدی اکلیل حکیمی را  بهترین انتخاب برای کاهش این مشکلات دانست و با اشاره به دستآوردها و تیم کادر جوان در زمان  وظیفه شان به حیث وزیر مالیه افزود: که از این کادر های جوان باید استفاده اعظمی و مفید صورت گیرد.

در اخیر محفل جلالتمآب محترم اکلیل حکیمی از اعتماد جلالتمآب ریس جمهور و وکلا محترم اظهار سپاس و قدردانی نموده و یکباردیگر دیگر تاکید نمودند که قانون را رعایت  از خود شروع خواهند کرد و هرگز چیزی را در برابر قانون نمی پذیرند.

وی مبارزه با فساد اداری و اقدام جدی در برابر این پدیده را در اولویت کاری خود قرارداده، اضافه نمود که سعی خواهد کرد که فاصله بین مصارف و عواید را کاهش دهد، وعده کرد که هیچ نوع تبعیض در وزارت مالیه پذیرفته نخواهد شد.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*