English | دری

نوکیای از گوشی هوشمند ویژه جام جهانی فوتبال برازیل 2014 رو نمایی کرد

نوکیای از گوشی هوشمند ویژه جام جهانی فوتبال برازیل 2014  رو نمایی کرد

Nokia_Releasesشرکت نوکیا از نسخه جدید گوشی هوشمند ویژه جام جهانی فوتبال برازیل 2014 رو نمایی نمود، این نسخه جدید یک تولید جدید نبود بلکه ویرایش را بالای مادل Nokia lumia 630 صورت گرفته، که یک گیرنده شبکه دیجیتلی تلویزیونی را بر آن جا داده است که میتواند تمامی شبکه های تلویزیونی محلی را پخش نماید.

با نزدیک شدن به مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برازیل، شرکت نوکیا مادل ویژه‌ ای از گوشی هوشمند خود را مخصوص این مسابقات عرضه کرد.

براساس این گزارش، نوکیا توضیح داد که این گوشی هوشمند ویژه فقط در کشور برزیل فروخته می‌شود و برای هواداران مسابقات فوتبال جام جهانی ساخته شده است.

این گوشی هوشمند نسخه ویرایش شده از مادل Lumia 630 است که یک گیرنده شبکه‌های دیجیتالی تلویزیون را در خود جا داده است و می‌تواند برنامه‌های تمام شبکه‌های محلی را پخش کند.

نوکیا میگوید که این گوشی هوشمند همه قابلیت‌های مورد نیاز علاقمندان به مسابقات جام جهانی فوتبال برا زیل را در خود جا داده است و به همین خاطر مورد توجه آنها قرار میگیرد.

مادل تغییریافته گوشی هوشمند Lumia 630 شبیه به نسخه اصلی است و همه امکانات آن را شامل میشود. استیون ایلاپ(Stephen Elop) مدیرعامل شرکت نوکیا نیز ماه گذشته در جریان برگزاری کنفرانس Build 2014 این محصول را معرفی کرد.

گوشی ویژه نوکیا مخصوص هواداران فوتبال با که با همان نام شناخته میشود و به جز نمایشگر لمسی ۴.۵ اینچی، پروسیسور ۴ هسته ‌ای Snapdragon را نیز در خود جا داده است.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone

Tags assigned to this article:
lumia 630Nokia lumia

بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*