English | دری

ملاقات رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان با سلطان علی الانه، رییس صندوق توسعه اقتصادی آغاخان

ملاقات رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان با سلطان علی الانه، رییس صندوق توسعه اقتصادی آغاخان

دکتور عبدالله عبدالله رییس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان، بعد از ظهر امروز در دفتر کارش در قصر سپیدار با سلطان علی الانه رییس صندوق توسعه اقتصادی آغاخان، ملاقات کرد.
در این دیدار، آقای سلطان علی الانه، از شکل گیری حکومت وحدت ملی در کشور استقبال کرد و احراز مقام ریاست اجرائیه حکومت وحدت ملی را به دکتور عبدالله عبدالله تبریک گفت. همچنان آقای الانه، شکل گیری حکومت وحدت ملی را به عنوان فرصت برای توسعه اقتصادی افغانستان عنوان کرده و افزود که صندوق توسعه اقتصادی آغاخان به ادامه همکاری هایش در زمینه رشد اقتصادی افغانستان متعهد است و از برنامه های که منجر به رفاه عمومی و همگرایی منطقه ای شود، حمایت می کند.

رییس صندوق توسعه اقتصادی آغاخان، نسبت به برگزاری کنفرانس لندن ابراز خوشبینی کرده و افزود ما خوشحال هستیم که رهبران حکومت وحدت ملی از مردم افغانستان در این کنفرانس مهم برای کشور شان، نمایندگی می کنند.

دکتور عبدالله عبدالله، از کمک و همکاری بنیاد آغاخان با دولت و مردم افغانستان قدرانی کرد و از توجه صندوق توسعه اقتصادی آغاخان به رشد اقتصادی کشور بخصوص از فراهم آوری سهولت ها برای قرضه های کوچک تشکر کرد.

دکتور عبدالله عبدالله رییس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان، حمایت و همکاری های بنیاد آغاخان در آن ولایت های کشور که بیشتر آسیب پذیر بوده است را موثر و مهم خوانده و خواستار ادامه توجه و همکاری بنیاد آغاخان در این ولایت ها شد.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


مقالات مرتبط

برگزاری سومین نمایشگاه تجارتی افغانستان – ایران

سومین نمایشگاه مشترک تجارتی افغانستان – ایران دیروز درکابل برگزار شد و 122 شرکت افغانی وایرانی مواد غذایی وساختمانی، لوازم

افزايش قيمت مواد سوخت و مواد خوراكي در ولسوالي هاي كجران و كيتي ولايت دايكندي

گزارش ها از ولايت داي كندي حاكي از آن است كه نرخ مواد خوراكي و مواد سوخت در ولسوالي هاي

ضرر صد میلیون دالری بازرگانان افغانستان در سال جاری

خان‌جان الکوزی، معاون اتاق تجارت و صنایع دیروز درنشست خبری در کابل گفت که بازرگانان در سال جاری ، بیش

بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*