English | دری

لباس و لوازم شخصی بروس لی هنر پیشه یی هالیوود به حراج میرود

لباس و لوازم شخصی بروس لی هنر پیشه یی هالیوود به حراج میرود

دوستداران و هواداران بروس لی چهره رزمی‌ کار فقید فیلم‌های اکشن می توانند لباس های و لوزام جانبی هنرهای رزمی او را خریداری کنندBroce lie.

به گزارش از د رپ، برخی از وسایل شخصی بروس لی شامل لباس‌ها و وسایلی که وی در حین انجام هنرهای رزمی از آنها استفاده می کرد، هفته آینده زیر چکش حراج میروند.

در حراجی که 29 آپریل در لاس آنجلس انجام میشود، این وسایل در معرض فروش قرار می‌گیرند. امکان خرید اینترنتی از این حراجی نیز وجود دارد.

یکی از این لباس‌ها کاپشن کتانی خاکستری است که متعلق به بروس لی بود و او بارها آن را پوشیده بود و حالا همسر و دخترش آن را برای خریدار امضا کرده‌اند. در داخل این کاپشن لیندا لی همسر لی نوشته است: «این یکی از محبوبترین کاپشن‌های بروس بود».

لیندا لی در سال 1964 و وقتی بروس لی در هانگ کانگ بازیگر و فیلمساز بود با وی ازدواج کرد و زندگی مشترکشان تا سال 1973 و درگذشت این بازیگر ادامه داشت. او این لباس را بیست سال پس از مرگ همسرش نگه داشته بود و بعد آن را در یک حراجی در لس آنجلس به قیمت 40 هزار دالر به فروش گذاشت.

دیگر وسایلی که زیر چکش حراج میروند شامل ابزار هنرهای رزمی وی مانند لباس چرمی ماهاگونی رنگ، کیسه بوکس ، کمربند کشی و دیگر وسایلی از این دست است. ساعت مچی وی نیز به قیمت پایه 20 هزار دالر در این حراجی برای فروش گذاشته میشود.

بروس لی خالق فیلم‌هایی چون «اژدها وارد میشود» با تمرکز بر کونگ فوی کلاسیک در آثارش هواداران زیادی برای این سبک از فیلم‌ها ایجاد کرد. او بر اثر خونریزی مغزی در سال 1973 و در 32 سالگی درگذشت.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone

Tags assigned to this article:
بروسی لیلباس های بروسی لی

بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*