English | دری

Breaking News

فراغت 480 تن از کارمندان خدمات ملکی از برنامه آموزشی در ولایت بغلان

فراغت 480  تن از کارمندان خدمات ملکی از برنامه آموزشی در ولایت بغلان

نمایندگان نهادهای عمومی و کارمندان خدمات ملکی از اتمام موفقانه برنامه آموزشی که در آن 480 به شمول 95 زن در 15 شرکت ورزیده بودند، تجلیل نمودند.

در این برنامه موضوع های چون مدیریت مالی، برنامه ریزی تجارتی، بازاریابی، رسانه، جنسیت، بودجه سازی، موضوع های حقوقی، تدارکات، و برنامه سازی استراتژیکی تحت پوشش قرار گرفت.

شکریه اصیل یقین، ریس اطلاعات و فرهنگ بغلان گفت: “رسانه ها نقش عمده در نزدیک ساختن مردم و دولت بازی می کنند. در جریان آموزش، شما آموختین که چگونه گزارشی را به نمایندگان رسانه انتقال دهید؟ مطمئنم که این برنامه تاثیر مستقیم برفعالیت های شما خواهد داشت و فعالیت های شمارا بهبود خواهد بخشید. و در نتیجه موجب افزایش آگاهی عامه نسبت به تمام فعالیت ها و برنامه های شما خواهند شد. بطور کلی می توان گفت که مسئولیت ارائه معلومات درست، معتبر و قابل اعتماد را، شما به عهده دارید”..

عبدالوحید عظامی، ریس دفتر والی بغلان و واحد ارتقای ظرفیت گفت” “پروژه ارتقای ظرفیت منطقه ای برنامه های متعدد را بخاطر ارتقای ظرفیت در ولایت بغلان برگزار نموده است. جهت نهادینه شدن حکومتداری خوب، ارتقای ظرفیت از اهمیت زیاد برخوردار است. وشعبه ما نیز مسئول رساندن خدمات به تمام شهروندان است. “

گیسو نوری یکی دیگر از کارمندان برحال دفتر والی که نیز در یکی از برنامه های آموزشی با موضوع مدیریت مالی شرکت ورزیده بود، گفت: “ما به برنامه های ارتقای ظرفیت شدیدا نیاز داریم تا بتوانیم خدمات خود را به شکل بهتر و مسلکی تر ارائه دهیم. چنین برنامه ها می توانند مارا جهت ارائه خدمات با کیفیت تر یاری رسانند.”

برنامه ارتقای ظرفیت منطقه ای از جانب وزارت همکاریهای اقتصادی و انکشاف آلمان (BMZ)  تمویل می شود وتوسط ادارۀ (GIZ) GmbH  تطبیق می شود.

این برنامه اولویت های توسعه ای شرکای افغانی را در سطح ولایات و ولسوالی ها مورد حمایت قرار داده و در عین زمان برنامه ها آموزشی برای کارمندان خدمات ملکی دایر می کند. با فعالیت های گسترده خویش، این برنامه تلاش می کند که مالکیت افغان بر پروسه های انکشافی را افزایش داده و شفافیت و شامل سازی مردم را در روند توسعه بهبود بخشد.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*