English | دری

Breaking News

صادر جوازنامه‌های تجارتی و سرمایه‌گذاری زیرنام جواز تشبث

صادر جوازنامه‌های تجارتی و سرمایه‌گذاری زیرنام جواز تشبث

مسوولان وزارت تجارت و صنایع کشور می گویند که پس از این جوازنامه‌های تجارتی و سرمایه‌گذاری زیرنام جواز تشبث صادر می‌گردد.

همایون رسا، وزیر تجارت و صنایع گفت، حکومت وحدت ملی متعهد به پشتیبانی از متشبثان است که کاهش یک درصدی تعرفه بر مواد خام وارداتی، گواهی بر این مدعا بوده و یک‌جا سازی جواز سرمایه‌گذاری و تجارتی بنأ به درخواست سکتور خصوصی صورت گرفته است و این وزارت مصمم است تا خدمات بهتر و سریع را به فعالان سکتور خصوصی مهیا سازد.

محمد قربان حق‌جو، معین امور تجارتی وزارت تجارت و صنایع گفت که یک‌جا شدن این دو جواز سبب کاهش بها، افزایش معیاد اعتبار جوازنامه، جلوگیری از بیروکراسی و کاغذپرانی می‌شود. آقای حق‌جو تصریح کرد که پیش از این، نزدیک به 100 سکتور در عرصه سرمایه‌گذاری وجود داشت که اکنون به 21 سکتور تقلیل یافته است.

عتیق‌الله نصرت، رییس هیأت عامل اتاق تجارت و صنایع توحید جوازنامه‌های تجارتی و سرمایه‌گذاری را آرمان 14 ساله سکتور خصوصی دانست و گفت که این مورد یکی از 41 اولویت سکتور خصوصی در نشست لندن بود. او ابراز امیدواری کرد که، این اصلاحات همچنان ادامه داشته باشد.

در مراسمی که همین مناسب برگزار گردید، همایون رسا وزیر تجارت و صنایع، محمد قربان حق‌جو معین امور تجارتی این وزارت، حاجی محمد هاشم معاون کمیسیون اقتصادی شورای ملی، عتیق‌الله نصرت رییس هیأت عامل اتاق تجارت و صنایع، مقام‌های دولتی و فعالان سکتور خصوصی حضور داشتند.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*