English | دری

Breaking News

شرکت مخابراتی روشن در برنامۀ جوایز تجارتی بین المللی ستیوی(IBAs) درخشید

شرکت مخابراتی روشن در برنامۀ جوایز تجارتی بین المللی ستیوی(IBAs)  درخشید

شرکت مخابراتی روشن در دوازدهمین دور جوایز سالانۀ تجارتی بین المللی(IBAs)  که مشهور ترین برنامۀ جوایز تجارتی در جهان بوده و در شهر تورنتو کانادا برگذار گردید، ۵ جایزۀ ستیوی (ستیوی ) به شمول سه جایزۀ طلایی را بدست آورد.

 شرکت مخابراتی روشن یک جایزۀ نقره ای در بخش “بهترین شرکت مخابراتی” و یک جایزه برونز در عرصۀ “بهترین کمپاین در بخش ارتباطات وروابط عامه” در لیگ برتر افغانستان روشن کسب نمود.

کریم خواجه، ریس اجراییه شرکت روشن منحیث بهترین رئیس سال در سکتور خدمات مخابراتی شناخته شد و حایز جایزۀ طلایی گردید. و خانم شیرین رحمانی، رئیس بخش منابع بشری روشن جایزۀ طلایی را منحیث بهترین مسول منابع بشری سال بدست آورد.

دراین رقابت ها همه شرکت‌ها و ادارات شخصی و دولتی، انتفاعی و غیر انتفاعی، ادارات بزرگ و کوچک میتوانند برای بدست آوردن این جوایز خود را کاندید نمایند، که در برنامۀ جوایز سال ۲۰۱۵، ادارات و شرکت‌های بیش از ۶۰ کشور جهان برای بدست آوردن جوایز تجارتی اشتراک نمودند.

کریم خواجه گفت: ” این دست آوردهای روشن افتخاربزرگ برای افغانستان و ۱۰۰۰ تن از کارمندان ما است که برای بازسازی افغانستان فعالیت میکنند و میخواهند که اثر مثبت را در جامعۀ خود به میان آورند.”

وی افزود: “کسب این جوایز در بین ۳۷۰۰ شرکت اشتراک کننده واقعأ یک افتخار بزرگ برای شرکت روشن و برای افغانستان میباشد. من عقیده دارم که با استفاده از خدمات مخابراتی و تکنالوژی نوین، ما افغانستان را بهتر و بیشتر با هم وصل میسازیم.”

اداره جوایز تجارتی بین المللی از فعالیت‌های بخش منابع بشری شرکت روشن در ایجاد محیط کاری سالم، به میان آوردن روش‌های بیطرفانه استخدامی در شرایط ناگوار کشور برای تقویۀ قوۀ کاری خویش تحسین نمود.

داوران برنامۀ جوایز تجارتی بین المللی در بارۀ فعالیت‌های شیرین رحمانی گفتند:” خانم شیرین موانع بسزای را از بین برده و یک محیط کاری را ایجاد نموده که در آن خانم‌ها و آقایان میتوانند بدون کدام مشکل و یا تبعیض ایفای وظیفه نمایند.

قابل ذکر است که، شرکت روشن در سال ۱۳۹۱ به همکاری فدراسیون محترم فوتبال افغانستان و شرکت موبی گروپ که یکی از بزرگترین مجتمع رسانه یی درکشور میباشد، لیگ برتر افغانستان روشن را براه انداخت.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*