English | دری

سایت سونی به دلیل نپرداختن بیلانس مالی اش از کار افتاد

سایت سونی به دلیل نپرداختن بیلانس مالی اش از کار افتاد

مدیر مرکز SOE سونی در شبکه اجتماعتی توییترخود اظهار داشت که مشکل اSony-Online-صلی عدم پرداخت صورت‌ حساب مخصوص میزبانی وب بوده است.

چهارشنبه شا نزدهم جولای ۲۰۱۴ دسترسی به تمام سایت‌ های شرکت سونی مخصوص بازی ‌های کمپیوتر غیرممکن شد و بررسی ‌های بیشتر نشان داد که پرداخت نکردن صورت‌حساب میزبانی سایت باعث شده است این سایت‌ها از کار بیفتند.

به اساسگزارش، سایت ‌های اینترنتی مرکز سرگرمی‌ های آنلاین سونی(SOE) شاملwww.soe.com و www.sonyonline.com در این اتفاق به طور کامل از کار افتادند و استفاده کننده گان پس از داخل شدن به این سا یت ‌ها با پیغام مرکز Network Solutions به عنوان میزان اینترنتی این سایت ‌ها مواجه شدند.

قابل ذکر است که برخی از سایت‌ های زیرمجموعه مرکز SOE شامل Everquest، Everquest 2، Landmark و H1Z1 نیز به خاطر عدم پرداخت این صورت حساب با مشکل مواجه شدند و به طور کامل از کار افتادند.

سخنگوی سونی مستقر در دفتر مرکزی این شرکت در توکیو توضیح داد که این شرکت الکترونیکی بزرگ در حال انجام بررسی ‌های لازم است تا علت این اتفاق را دریابد.

با همه این توضیحات “جان اسمد لی”(John Smedley) مدیر مرکز SOE سونی در شبکه اجتماعتی توییتر اظهار داشت که مشکل اصلی در این زمینه عدم پرداخت صورت ‌حساب مخصوص میزبانی وب بوده است و به عبارت دیگر سونی فراموش کرده است این قبض را پرداخت کند.

 اسمد لی در این مطلب گفت: “نامه مربوط به پایان دوره و نیاز به پرداخت مجدد برای تمدید قرارداد میزبانی وب به بخش پست‌ های الکترونیکی ناخواسته رفته بود. احتمالا یک نفر ایمیل مربوط به تمدید قرارداد میزبانی وب را به عنوان یک نامه ناخواسته علامت گذاری کرده بود و به همین سادگی این مسئله باعث شد همه سایت‌ های سرگرمی سونی از کار بیفتند”.

او در ادامه نوشت: “برای آنکه مشکلات مربوط به DNS حل شود ۴۸ ساعت زمان لازم است. ما از بابت اتفاق یاد شده بسیار شرمنده هستیم و باید اعتراف کرد که این مشکل قابل پیشگیری بوده است”.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone

Tags assigned to this article:
SOEsony

بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*