English | دری

Breaking News

زیان ۲۰ میلیاردی نهادهای مالی از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا

زیان ۲۰ میلیاردی نهادهای مالی از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا

شرکت مشاوره مالی “جی دبلیو جی(JWG)  ” بعد از تحقیق در تازه ترین نشریه خود گفته است که خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا برای نهادهای مالی این کشور در ۱۰سال آینده ۲۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون یورو خواهد بود.

پیش از این نیز چند نهاد و بنیاد اقتصادی در گزارش جامعی نسبت به خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا هشدار داده و تاکید نموده بوند  که این اقدام، بریتانیا را دچار “شوک اقتصادی” خواهد کرد و می‌تواند باعث از بین رفتن ۹۵۰ هزار فرصت شغلی در این کشور شود.

قرار است مردم بریتانیا روز ۲۳ ماه جون سال روان برای ماندن در اتحادیه اروپا یا ترک آن تصمیم بگیرند که با نزدیک شدن به تاریخ همه‌پرسی، بحث خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا (برکسیت) هم داغتر می‌شود.

صندوق بین‌المللی پول هم اواسط ماه آوریل به دلیل وضعیت متزلزل و نگران‌کننده‌ی ناشی از احتمال خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، پیش‌بینی‌های خود را درباره روند رشد اقتصادی جهان تصحیح کرد.

 کارشناسان “جی دبلیو جی” با اشاره به اینکه در این صورت موسسه‌های مالی بریتانیایی باید معاملات و برنامه‌های خود را با قوانین و مقررات جدیدی وفق دهند می‌گویند، به این ترتیب می‌توان از یک “دهه ناامن” نام برد.

شرکت مشاروه مالی بریتانیایی در این باره که چه کسانی از “برکسیت” سود می‌برند هم تحقیق نموده و گفته است، “مشاوران مالی، وکلا و کارشناسان تکنولوژی، برندگان خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا” خواهند بود.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*