English | دری

Breaking News

رونمایی کتاب کارکرد های لوسارنوالی و کتاب ثبت مظنونین،متهمین و محکومین فراری

رونمایی کتاب کارکرد های لوسارنوالی و کتاب ثبت مظنونین،متهمین و محکومین فراری

این کتابها در مراسمی که در ساختمان جدید لویه څارنوالی در کابل راه اندازی شده بود، رو نمایی شدند

در این برنامه مسوولان اداره لویه څارنوالی مشمول محمد اسحق الکو لویڅارنوال افغانستان، محمد عمر داود زی وزیر امور داخله و نماینده های نهاد های خارجی همکار با اداره ی لویه څارنوالی نیز اشتراک کرده بودند.
در این برنامه لوی څارنوال افغانستان و وزیر امور داخله در مورد اهمیت کتابهای چاپ شده صحبت کردند.
محمد اسحق الکو لوی څارنوال افغانستان چاپ این کتاب ها را برای ارگان های کشفی مهم دانسته گفت:” این کتاب می تواند در زمینۀ دستگیری این افراد به ارگان کشفی و پولیس کمک کند.”

محمد عمر داود زی وزیر امور داخله  در تقریظ که برای کتاب ثبت و راجستر هویت مظنونین، متهمین و محکومین  نوشته است، چاپ این کتاب را ابتکار دانسته و گفته است، این کتاب مؤلد اندیشه های جدید در نسل فردا و فعلی  کشور بوده ، و بر غنامندی داشته های مسلکی ما خواهد افزود. اودر این نشست علاوه کرد:”این واضح است که همکاری و هماهنگی میان پولیس و څارنوال وجود دارد. و کتاب چاپ شده می تواند پولیس ما را  در شناسایی  و بازداشت  افراد فراری که اسامی شان در این کتاب آمده است، ممد خوبی باشد.”

کتاب ثبت و راجستر هویت مظنونین، متهمین و محکومین فراری از سوی ریاست تنفیذ احکام لویه څارنوالی چاپ شده است.

عبدالحبیب یوسفزی رییس تنفیذ احکام در مورد این کتاب گفت:” دراین کتاب هویت 2551 تن از افراد مظنون، متهم  و محکوم  فراری بر اساس ترتیب حروف الفبا در 201 صفحه و دو فصل ترتیب شده است. در این کتاب بر علاوه اسم  و اسم پدراین افراد، سکونت، وظیفه و محل آن، نوع واقعه و تاریخ آن نیز ذکر شده است.”

کتاب کارکردها و دستاورد های لویه څارنوالی در دوازده سال اخیر، در هشت فصل و دوصد و پنجاه صفحه از سوی ریاست اطلاعات و ارتباط عامه این اداره به چاپ رسیده است. پیشرفت های اداره لویه څارنوالی در بخش استخدام، آموزش کارکنان و اعمار ساختمان ها در مرکز و لایات برای کارکنان څارنوالی و سایر دستاورد های  اجرایی بخش های مختلف این اداره در مرکز و ولایات  از مواردی است که در این کتاب  چاپ شده است.

محمد آصف فیاض رییس اطلاعات و ارتباط عامه لویه څارنوالی که در این برنامه سخن میگفت ، چاپ کتاب کار کرد ها و دستاورد های لویه څارنوالی در دوازده سال اخیر را یک اثر ماندگار برای این اداره یاد کرد و افزود:” این کتاب به ابتکار ریاست اطلاعات و ارتباط عامه گرد آوری و چاپ شده است. ومی تواند دورنمای خوبی از فعالیت های مهم  لویه څارنوالی در دوازده سال اخیر ارایه کند.در این کتاب کارکرد های معاونت های لویه څارنوالی و تمام ریاست های زیر اثر آن به شکل جداگانه ترتیب شده اند.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*