English | دری

در مجلس شورای وزیران از حمایت کشور های خارجی بخاطر شامل نساختن بانک های افغانستان در لست سیاه قدردانی گردید

در مجلس شورای وزیران از حمایت کشور های خارجی بخاطر شامل نساختن بانک های افغانستان در لست سیاه قدردانی گردید

46th_meet_1392655f422c-5a3a-450f-9a23-d566dc7aa8feجلسه نوبتی شوراي وزیران، تحت ریاست ،حامد کرزی رئیس جمهوري اسلامي افغانستان قبل از ظهر روز دوشنبه در قصر گلخانه ارگ ریاست جمهوری دایر گردید.

ابتدا، شورای وزیران حلول ماه پر فضیلت و مبارک رمضان را به کافه ملت مسلمان کشور و مسلمانان جهان تبریک و تهنیت گفته از تمام ثروتمندان و اغنیای کشور تقاضا بعمل آورد تا در این ماه خجسته به یاری نیازمندان شتافته و از هیچ نوع همکاری و مساعدت مالی با ایشان دریغ نورزند.

بعداً، شورای وزیران تصریح نمود که هفته گذشته کنفرانس سازمان بین الملی مالی (FATF) در شهر پاریس دایر و شامل شدن بانک های افغانستان در لست سیاه کشور های اشتراک کننده نسبت عدم تصویب قانون جلوگیری از پول شوئی و عواید ناشی از جرایم نیز مورد بحث قرار گرفت.

جمهوری اسلامی افغانستان همزمان با تدویر این کنفرانس، قانون جلوگیری از پول شوئی و عواید ناشی از جرایم که توسط پارلمان کشور تصویب گردیده بود، توسط فرمان رئیس جمهوری اسلامی افغانستان توشیح و از سوی دیگر کشور های فدراتیف روسیه، جمهوری مردم چین، جمهوری هندوستان و کانادا در کنفرانس متذکره کمک نمودند تا بانک های افغانستان در لست سیاه شامل نگردد، بدینوسیله شورای وزیران از کشور های متذکره که در کنفرانس مذکور از افغانستان حمایت نموده اند ابراز سپاس و قدردانی نمود.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*