English | دری

در مجلس اداری مقام ولایت بلخ روی کنترول نرخ مواد غذایی در آن ولایت تاکید گردید

در مجلس اداری مقام ولایت بلخ  روی کنترول نرخ مواد غذایی در آن ولایت تاکید گردید

نخست الحاج محمد ظاهر وحدت معاون مقام ولایت بلخ، فرارسیدن ماه خجسته رمضان را به همه شادباش گفته، استدعای صلح و رفاه برای ملت بزرگ افغانستان نمود.r balkh

آقای وحدت افزود، طوری که همه میدانیم، بازارکشور ما آزاد بوده، نرخ و قیمت فراورده های کشاورزی و غذایی از برنج تا روغن، چای، سبزری، گوشت، خرما و … همه ساله در آستانه ماه مبارک رمضان بلند میرود و مردم فقیر را با مشکلات زیادی رو به رو میسازد.

وی به ریاست شهرداری مزارشریف هدایت داد تا از نرخ مواد غذایی در بازارها به طور دایمی نظارت و کنترول نموده و با متخلفین برخورد جدی نمایند.

به گفته آقای وحدت، مسوولین ما باید برنامه دقیقی برای نظارت و بازرسی از دکان ها و مراکز فروش اجناس خوراکی به طور دایم مخصوصا در این ماه مبارک رمضان داشته باشند.

در قسمت دیگر این مجلس، معاون مقام ولایت بلخ، از بازرگانان ملی خواست تا در این ماه مبارک کوشش نکنند که قیمت های مواد خوراکی را افزایش دهند.

در همین حال داکتر محمد افضل حدید، رییس شورای منتخب ولایتی بلخ از تاجران ملی خواست تا برای مردم نیازمند در این ماه کمک های بیشتر را انجام دهند.

در ختم این نشست، کمیسیون کنترول بر قیمت مواد اولیه و جلوگیری از منکرات در ماه مبارک رمضان، با ترکیب ادارات دولتی، در سطح ولایت ایجاد گردید

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*