English | دری

Breaking News

خریداری شرکت امنیتی AVG توسط شرکت Avast

خریداری شرکت امنیتی AVG  توسط شرکت Avast

شرکت امنیتی Avast با پرداخت هر سهام به مبلغ 25 دلار و به طور کلی با قیمت 1.3 میلیارد دلار، شرکت  AVG را که یکی از مطرح ‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده نرم‌افزارهای امنیتی و ضد جاسوسی بر روی پلتفرم‌های مختلف در جهان می باشد، خریداری نمود.

وینسنت استکلر، یکی از مدیران ارشد اجرایی شرکت امنیتی آواست می گوید، ادغام این دو شرکت به دلیل اینکه که هر دوی آن‌ها در جمهوری چک افتتاح شده‌اند و از طرفی هریک بر بازارهای خاصی تسلط دارند، در نتیجه می‌تواند باعث آنالیز و بررسی محیط‌های مختلف بیشتری توسط کارشناسان آن‌ها شود.

شرکت نرم‌افزاری امنیتی AVG که دفتر مرکزی آن نیز در حال حاضر در آمستردام  موقعیت دارد؛ در سال ۱۹۹۱ توسط ” Jan Gritzbach ”  تأسیس شد و بخش زیادی از این شرکت در اوایل سپتامبر ۲۰۰۵  توسط اینتل خریداری گردید.

شرکت  آواست به دلیل امکانات قابل قبولی که در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، در حال حاضر بر یک پنجم بازار نرم‌افزارهای ضدویروس جهان تسلط دارد و اپلیکیشن Avast Wi-Fi این شرکت که به تازگی منتشر شده است، بهترین شبکه‌های Wi-Fi در گوشی هوشمند شما را از نظر امنیت را بررسی کرده و برایتان مشخص می‌کند.

به نظر می‌رسد آواست از این خرید درصدد آن است تا در بحث فنی و تکنولوژیکال توان خود را افزایش دهد و نفوذ خود را در مناطق بیشتری از دنیا پراکنده کند

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*