English | دری

توسعه همکاری بین سکتور های بیمه وبانک داری در افغانستان

توسعه همکاری بین سکتور های بیمه وبانک داری در افغانستان

photo1-300x225دافغانستان بانک کنفرانس را بخاطر معرفی خدمات بیمه در عرصه بانک در تالار کنفرانس های این بانک تدویر نمود تا روابط تجارتی بین بانک ها و شرکت های بیمه توسعه داده شوند.

در این کنفرانس نورالله دلاور رئیس د افغانستان بانک از بانک ها در خواست نمود تا از خدمات بیمه استفاده نمایند تا هم بانک و هم مشتریان بانک ها از اضرار احتمالی در امان باشند.

آقای دلاوری تاکید نمود: قرضه های که از طرف بانک به مشتریان فراهم می گردد باید تحت پوشش بیمه قرار داده شود و این یک روند جهانی است و در بسیار از ممالک جهان قرضه های بانکی تحت پوشش بیمه می باشند و این روند باید در افغانستان نیز تطبیق گردد.

در این کنفرانس آقای عارف حمید رئیس اموبیمه های وزارت مالیه نیز صحبت نمود و تعهد نمود که در قسمت فراهم نمودن خدمات بیمه برای سکتور بانکی کشور همکاری های لازم از طرف ریاست امور بیمه ها صورت می گیرد.

وی در ادامه صحبت هایش از فعالیت بیمه در افغانستان یاد آوری نمود و گفت که در حال حاضر در افغانستان یک شرکت دولتی بیمه و دو شرکت خصوصی بیمه فعالیت دارند و خدمات مورد ضرورت بیمه را فراهم می نمایند.

نمایندگان شرکت های بیمه که در این کنفرانس شرکت نموده بودند به نماینده گی از شرکت های بیمه وعده همکاری با بانک ها را نمودند و در مورد خدمات که از طریق این شرکت ها ارایه می گردد به اشتراک کننده گان معلومات دادند.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*