English | دری

Breaking News

توزیع 60 پایۀ ماشین مدرن خیاطی به زنان بی بضاعت

توزیع 60 پایۀ ماشین مدرن خیاطی به زنان بی بضاعت

به سلسلۀ مساعدت های وزارت امور زنان در بخش توانمندی اقتصادی زنان، اینک وزارت امور زنان با همکاری شبکۀ مخابراتی MTN تعداد 60 پایه ماشین خیاطی مدرن را به زنان بی بضاعت توزیع نمود.

در محفلی که به این مناسبت به تاریخ 12 حمل در تالار سینما زینب دایر گردید سیده مژگان مصطفوی ضمن اظهار سپاس از کمپنی MTN اظهار داشتند که: اساس و بنیاد خانواده را چرخش اقتصادی تشکیل میدهد امید وار هستم با توزیع این ماشین های بتوانیم در توانمیدی اقتصادی زنان کمک کرده باشیم.

ایشان همچنان افزودند که: دسترسی زنان به حرفه و توانمند سازی اقتصادی زنان از جمله اولویت های وزارت امور زنان بوده که در این راستا برنامه های متعدد آموزشی و مساعدتی را نیز انجام داده است و یکی از شش شاخص پلان کاری ملی برای زنان افغانستان را توانمند سازی اقتصادی زنان تشکیل میدهد.

دوست محمد رئیس کدر و پرسونل شبکۀ مخابراتی MTN ضمن آنکه وزارت امور زنان را یک همکار خوب خواند، افزودند که: شبکۀ مخابراتی MTN یکجا با وزارت امور زنان تلاش دارد تا با تدویر برنامه های آموزشی اقتصادی زنان افغان را در بخش اقتصاد توانمند بسازند.

قابل یاد آوریست که این ماشین ها از جمله ماشین های مدرن و مجهز بوده و به اساس یک پروسۀ شفاف به نیازمندترین زنان بی بضاعت توزیع گردید.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone

Tags assigned to this article:
MTNزنان بی بضاعت افغان

بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*