English | دری

تمدید تحریم های اتحادیه اروپا علیه روسیه

تمدید تحریم های اتحادیه اروپا علیه روسیه

منابع اعلام کرده اند که اتحادیه اروپا تحریم های خود را در ارتباط با بحران اوکراین تا ماه سپتامبر آتی تمدید نموده و نمایندگان ۲۸ کشور عضو اتحادیه اروپا  به توافق رسیدند که تحریم ها را علیه شماری از شخصیت های روس و جدایی طلبان شرق اوکراین، که در ارتباط با بحران این کشور با تحریم های اتحادیه روبرو شده اند، تا پانزدهم سپتامبر آتی تمدید کنند.

بر اساس این تحریم ها، اتحادیه اروپا از اعطای روادید ورود به خاک کشورهای عضو به ۱۴۶ شخصیت و ۳۷ شرکت و سازمان روس و اوکراینی خودداری کرده و دارایی های آنان را نیز مسدود کرده است.

یک دیپلمات حاضر در بروکسل گفته است که، پیش بینی می شود وزرای کشور اتحادیه اروپا در نشست خود موضوع را بررسی و آن را به تصویب برسانند. فهرست شخصیت های حقیقی و حقوقی مورد تحریم روز یکشنبه منتشر شده و تحریم های کنونی اتحادیه روز پانزدهم مارس به پایان می رسد.

قابل یاد آوریست که اوکراین، سازمان پیمان آتلانتیک شمالی “ناتو”، اتحادیه اروپا و واشنگتن روسیه را به اعزام نیرو به شرق اوکراین و ارسال تسلیحات به این منطقه جدایی طلب متهم می کنند، اما مسکو همواره هر گونه حضور نظامی را در اوکراین تکذیب کرده است.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*