English | دری

تلويزيون های طلوع و آريانا آهنگ هاي شفيق مريد را نشر نمي كنند

تلويزيون های طلوع و آريانا آهنگ هاي شفيق مريد را نشر نمي كنند

2bdc4fc4

شفيق مريد آواز خوان جوان، محبوب و خوش صدا در صفحه فيس بوك خويش نوشته است كه تلويزيون طلوع و تلويزيون آريانا آهنگ هايش را در ليست سياه (Black List) انداخته اند.

اين هنرمند متن ذيلرا در صفحه فيس بوك خويش نشر نموده است:

” تلویزیون طلوع
آهنگ هایم را نشر نمیکند و نام من را در لست سیاه black list قرار داده چون داوری در برنامهٰء ستاره ٰء افغان و داوری در برنامه صدای افغانستان را قبول نکرده بودم و دلایل منطقی هم برای ایشان داشتم و دارم .

تلویزیون آریانا
آهنگ هایم را نشر نمیکند چون در هفتمین جشنواره ء تلویزیون آریانا که در شهر دهلی کشور هندوستان برگزار گردیده بود اشتراک نکردم البته برای آنهاهم دلایل منطقی داشتم و نتوانستم در برنامه ء ایشان اشتراک کنم.
خوب به هر صورت از تلویزیون آریانا و طلوع سپاس گزارم و برای ایشان موفقیت های بیشتر تمنا دارم و به تمام رسانه های دیگر افغانستان عزیز ما هم احترام دارم.

شما هشتاد هزار علاقمند وفادار من که در این صفحه گک کوچکم با من هستید برای شنیدن آواز و آهنگ های میهنی و عشقی ام کافی هستید.
مسئولیت من رساندن پیام صلح، برادری ، دوستی و خدمت به وطن و وطنداران عزیزم است، هیچ کس و هیچ رسانه‌‌ء مانع کار من شده نمیتواند از هر طریق که باشد صدای قلبم را به شما وطندارانم میرسانم و خواهم رساند.

آهنگ جدیدم را به زودی فقط به شما نازنینان در همین صفحه گک میگذارم به امید افغانستان سر بلند.

 ( خنده کو )
مرید افغانستان”

علاقمندان اين هنرمند در پاي اين پيام از اين عملكرد تلويزيون هاي طلوع و آريانا ابراز تأسف نموده اند و گفته اند كه يك هنرمند استقلاليت در انتخاب را دارد و نبايد با هنرمند محبوب چون شفيق مريد چنين برخورد عقده آميز صورت گيرد.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*