English | دری

Breaking News

تعلیق وظایف یک هزار کارمند ریاست توزیع شناسنامه برقی

تعلیق وظایف یک هزار کارمند ریاست توزیع شناسنامه برقی

نورالحق علومی وزیر امور داخله گفته اس که، با قرار نگیرفتن  موضوع شناسنامه های برقی در آجندای نشست کابینه و تعیین نشدن زمان آغاز توزیع شناسنامه های برقی، وظایف یک هزار کارمند ریاست شناسنامه برقی به حالت تعلیق در خواهد آمد.

به گفته علومی، در دو نشست اخیر کابینه، هیچ گونه بحثی در راستای پایان بخشیدن به موضوع شناسنامه های برقی نشده و این امر، نگرانی های زیادی را در میان مردم و رسانه های افغانستان به وجود آورده است.

وزیر امور داخله تاکید کرد: وزارت روی پروژه ملی توزیع شناسنامه های برقی، تاکنون سرمایه گذاری های زیادی کرده است و از رییس جمهور خواسته است تا روز چهاشنبه، موضوع شناس نامه ها را در آجندای نشست کابینه شامل کند تا هرچه زودتر، روند آغاز توزیع آن روشن شود.

وی افزود: اگر همین هفته، این موضوع شامل آجندای کابینه نگردیده و موضوع آن حل نشود، وزارت امور داخله مجبور خواهد شد به خاطر جلوگیری از مشکلات بعدی مالی و قرار داد یک هزار کارمند این اداره، به حالت تعلیق درخواهد آمد.

قابل یاد آوری است که، در نشست کابینه به رهبری داکتر عبدالله عبدالله رییس اجرایی، توزیع شناسنامه های برقی را در ۲۸ اسد ماه گذشته، تعیین کرده بود؛ اما با تصمیم ارگ ریاست جمهوری، تاریخ توزیع شناسنامه های برقی به تاخیر افتاد.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*