English | دری

Breaking News

برگزاری نمایشگاه آثار فرهنگی، هنری و صنایع دستی افغانستان در واشنگتن

برگزاری نمایشگاه آثار فرهنگی، هنری و صنایع دستی افغانستان در واشنگتن

عبدالباری جهانی وزیر اطلاعات و فرهنگ با حضور وحید خلیلی رییس انستیتوت فیروزکوه با اسکات لیدر رییس عمومی بنیاد فیروز کوه ملاقات نموده و روی همکاری های متقابل فرهنگی میان این بنیاد و وزارت اطلاعات وفرهنگ بحث و تبادل نظر کردند .

وحید خلیلی رییس عمومی بنیاد فیروز کوه از برگزاری نمایشگاه آثار فرهنگی، هنری و صنایع دستی افغانی که درشهر واشنگتن دیسی در اواسط ماه مارچ برگزار میشود خبرداده از وزیر اطلاعات وفرهگ دعوت کرد تا درمراسم گشایش این نمایشگاه اشتراک کند.

وزیر اطلاعات و فرهنگ درکنار با ارزش خواندن فعالیت های فرهنگی، هنری بنیاد فیروزکوه از فعالیت های این بنیاد درعرصه های مختلف به خصوص احیای هنر کندن کاری روی چوب با قدردانی یاد نموده و درخصوص به نمایش گذاشتن نسخه قلمی قرآن کریم توصیه کرد تا درای خصوص تائید وزارت حج و اوقاف و دیگر نهادهای مربوط حاصل گردد تا بعداً دریک مکان مناسب به نمایش گذاشته شود.

معین فرهنگی ضمن سپاس از همکاری های این بنیاد با وزارت اطلاعات وفرهنگ ابراز علاقمندی نمود تا با توجه به تجربه بنیاد فیروزکوه در خصوص حفاظت از میراث های فرهنگی و بنا های تاریخی که نمونه ما از آن ساحه، مراد خانی کابل است .

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*