English | دری

برگزاری برنامه ارتقای ظرفیت به مدیران ولایتی وزارت مبارزه با مواد مخدر

برگزاری برنامه ارتقای ظرفیت به مدیران ولایتی وزارت مبارزه با مواد مخدر

ریاست منابع بشری وزارت مبارزه با مواد مخدر برنامه ارتقای ظرفیت برای مدیران تنفیذ قانون، سروی، نظارت و ارزیابی، ریاست‌های ولایتی این وزارت برگزار نمود.

هارون الرشید شیرزاد معین پلان و پالیسی وزارت مبارزه با مواد مخدر ضمن خوش‌آمدگویی اشتراک کننده‌گان گفتند:” ما مشکلات شما را درک میکنیم، چون من در سال 2002 مامور افتخاری بودم اما حالا معین شدم بنابراین تمام مشکلات برای من معلوم است.”

 

آقای شیرزاد علاوه میکند:” ما سر تشکیل مرور می کنیم لایحه وظایف ظالمانه ساخته شده و باید مرور و اصلاح شود برنامه‌های آموزشی بیشتر و بهتر برای همه در نظر گرفته شود.”

گرس رییس اداره آی ان ال با اظهار امتنان از اشتراک همه گفتند: تشکر از وزارت که کار خیلی حیاتی را در امر مبارزه با مواد مخدر انجام میدهد بخاطر امنیت و اقتصاد و خلاصه پیشرفت کار حیاتی است. چونین برنامه ها در تقویت ارتباطات و احد های ولایتی و مرکز خیلی حیاتی است.

ایشان میگوید:” من درک می کنم که در جایی که شما هستید و با امکاناتی که دارید کار مشکل است و ما کوشش میکنیم که برای شما سهولت بیاوریم. از شما خواهش می کنیم که در برنامه های که ما داریم با ما کمک کنید.

آقیا گرس می‌افزاید:” ما درک میکنیم که بسیار مشکلات در این بخش است مثل اعتیاد که باید حل شود. ما این را درک می کنیم که یکی از خریدارهای مواد مخدر امریکا  و دیگر کشورهای پیشرفته اروپایی و آسیایی است اما امیدوارهستیم که این مسائل نیز حل شود.”

در آخر تقدیر نامه هایی که برای خارجی ها و کسانی که زحمت کشدیده بودند توضیح شد و همچنان شهادت نامه ها به اشتراک کننده گان داده شد.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*