English | دری

باز پس گیری مواد غذایی سرقت شده سازمان غذایی جهان (WFP) ازنزد طالبان

باز پس گیری مواد غذایی سرقت شده سازمان غذایی جهان (WFP) ازنزد طالبان

wfp-world-foodچند روز قبل مقدار هزار تن مواد غذایی سازمان غذایی جهان (WFP) در مسیر راه ولسوالی صیاد ولایت سرپل از سوی افراد مسلح مربوط به گروه طالبان به سرقت برده شد.

بعد از به سرقت بردن این مواد غذایی از سوی نیرو های پولیس ولایت سرپل اقدام به باز پس گیری این مواد نمود که در یک عملیات از سوی این ارگان امنیتی مواد سرقت شده دوباره بدست آمد.

مل پاسوال عبدالروف تاج فرمانده پولیس سرپل به رسانه ها گفت: مواد سرقت شده سازمان غذایی جهان که شامل گندم، روغن، نخودخام و لوبیا میباشد که از نزد طالبان بدست نیروهای پولیس آمده است.

گفته میشود مواد یاد شده قرار بود از سوی برنامه کار در مقابل غذا برای کارگران شامل این پروسه در ولسوالی صیاد این ولایت توزیع شود که در مسیر راه از سوی طالبان مسلح به یغما برده شده بود.

این فرمانده گفت: در عملیات بازگیری این مواد در کنار نیروه های پولیس ملی پولیس محلی نیز حضور داشت و این مواد به زودی به مستحقین این برنامه توزیع شود.

در این حال احمد جاوید، رییس اداره احیا و انکشاف دهات سرپل میگوید: مواد یاد شده برای چهار پروژه کار در مقابل غذا که شامل بازسازی حدود صد کیلومتر سرک و پاک کاری کانال ها میباشد از سوی سازمان غذایی جهان همکاری گردیده است.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*