English | دری

Breaking News

بازدید از فعالیت‌های پروژه انکشاف کوپراتیف‌های باغداری

بازدید از فعالیت‌های پروژه انکشاف کوپراتیف‌های باغداری

از کشمش‌خانه‌های اعمار شده در ولسوالی‌ ده‌سبز، تاکستان‌های چیله‌بندی شده در میربچه‌کوت، مراکز پروسس سبزیجات و میوه‌جات برای خانم‌ها و سبزخانه‌هایی که از سوی پروژه انکشاف کوپراتیف‌های باغداری در ولسوالی پغمان ولایت کابل احداث شده است،‌ بازدید به‌عمل آمد.

هیلن ویدون، مسوول پروژه‌های زراعتی آژانس انکشافی فرانسه (AFD) برای افغانستان و افریقا به همراهیِ محمد ادریس رووف رییس دفتر همکاری‌های دولت فرانسه برای وزارت زراعت، فلیپ گوفروتو مشاور در بخش زراعت، محبوب‌الرحمن محبوب مسوولِ پروژه انکشاف کوپراتیف‌های باغداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری (HCDP) و عبدالغفار احمدی متخصص حفاظه نباتات از جمع بازدید کننده گان بودند.

در حاشیه این بازدید، مسوولِ پروژه انکشاف کوپراتیف‌های باغداری در باره چگونه‌گی فعالیت‌های این پروژه در ساحات متذکره، معلومات ارایه کرد.

همچنان، مسوول پروژه‌های زراعتی آژانش انکشافی فرانسه در افغانستان و افریقا، دست‌آوردها و فعالیت‌های دفتر همکاری‌های دولت فرانسه، به‌ویژه پروژه انکشاف کوپراتیف‌های باغداری را ستودنی و ارزشمند خواند.

گفتنی است که در اخیر، دهاقین و مستفیدشونده‌گان پروژه‌های نامبرده از دفتر همکاری‌های فرانسه بابت خدمات ارایه شده سپاسگزاری کردند و خواهان ادامه این همکاری‌ها شدند.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*