English | دری

Breaking News

امضا و تسلیم هفت پلان شهری ننگرهار به شهردار این ولایت

امضا و تسلیم هفت پلان شهری ننگرهار به شهردار این ولایت

طی دیدار وزیر شهرسازی ومسکن با گلاب منگل والی ولایت ننگرهار، وکلای شورای ولایتی، شهردار، رییس شهرسازی و بزرگان این ولایت، پلان های جدید شهری این ولایت منظور گردیده و به مقامات تسلیم داده شد.

گلاب منگل والی ولایت ننگرهار: مشکلات در راستای انکشاف وپلان های شهری و ساخت و ساز های غیر پلانی در این ولایت مانند ولایت های دیگر از قبل وجود داشته که نگرانی جدی را در آینده در راستای تطبیق ماستر پلان این شهر به بار آورده است.

وی به وزیر شهرسازی و مسکن پیشنهاد نمود که این وزارت مطابق ماستر پلان شهری پروژه های مسکونی را در این ولایت راه اندازی نماید تا علاوه بر اینکه سبب اشتغال زایی و دسترسی شهروندان به مسکن گردد، از اعمار ساختمان‌های غیر قانونی و غیرمعیاری نیز جلو گیری نماید.

وزیر شهرسازی ومسکن گفت: در خصوص مسکن سازی برای عودت کننده گان و بیجا شده گان ما برنامه های مشخص و دقیقی روی دست داریم که به زودی یکی از این برنامه ها در ولایت ننگرهار اجرا خواهد شد که شامل پروژه قالینبافان و نیز اعمار چهارهزار واحد مسکونی در ساحه قاسم آباد این ولایت به همکاری کشور هندوستان میگردد.

گفتنی است که در این نشست، پنج پلان بهسازی ساحه قصبه ولایت ننگرهار و پلان های تفصیلی شهرک قالینبافان و ساحه بحرآباد ولسوالی بهسود این ولایت از سوی وزیر شهرسازی و مسکن به امضا رسید و رسما به والی و شهردار این ولایت تسلیم گردید.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*