English | دری

Breaking News

امضای قرار داد ۱۳ پروژه سرک و آبرسانی

امضای قرار داد ۱۳ پروژه سرک و آبرسانی

قرار داد ۱۳ پروژه سرک و آبرسانی به ارزش بیشتر از ۷۶۰ ملیون افغانی میان وزیر احیا و انکشاف دهات و شماری از شرکت های خصوصی به امضا رسید.

برمبنای این قرار داد، زیاتر از (۳۷) کیلو متر سرک اسفالت و (۲۳۴) متر پل از طریق بر نامه ملی راه سازی روستایی  در مربوطات ولایت بلخ، تخار و لوگر اعمار می گردد.

از جمله پروژه های یاد شده ۹ آن مربوط برنامه آبرسانی، حفظ الصحه و آبیاری بوده که در برگیرنده ۶۳ چاه آب آشامیدنی و سه شبکه آبرسانی می باشد. این پروژه ها به هزینه (۱۳۰۴۷۳۴۱) افغانی در مربوطات ولایات غور، پروان، بغلان، کنرها و نورستان عملی گردیده،نیازمندی های(۱۵۴۳۵) خانواده از ناحیه آب صحی آشامیدنی مرفوع می گردد  و با ایجاد (۱۴۰۱۶) روز کاری زمینه اشتغال نیز مساعد می گردد.

نصیر احمد درانی، وزیر احیا و انکشاف دهات افتخار تقدیر نامه ولسی جرگه کشور را که به پاس خدمات ارزنده رهبری و منسوبین وزارت احیا و انکشاف دهات اهدا گردیده مربوط به همه همکاران وزارت و رسانه های کشور گفت.

وزیر احیا و انکشاف دهات از برخورد وقعبینانه هیات رهبری امکا سپاس گذاری نموده گفت: تقدیر نامه ها و مدال ها مبین آنست که هموطنان قدر شناس از ما حمایت می کنند و ما را به به کار بیشتر فرا می خوانند.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*