English | دری

Breaking News

امضای قرارداد سه پروژه برق رسانی در ولایت هرات

امضای قرارداد سه پروژه برق رسانی در ولایت هرات

شرکت برشنا قرارداد سه پروژه برق رسانی برای ولسوالی های چشت، پشتون زرغون، اوبه و کرخ را با شرکت های قرار داد کننده امضاء کرد.

وحیدالله توحیدی، سخنگوی ریاست برشنا روز یکشنبه در یک نشست خبری مشترک در مرکز اطلاعات ورسانه های حکومت گفت: کار این سه پروژه در دو مرحله ۹ تا ۱۸ ماه تکمیل خواهد شد. به گفته ی توحیدی هزینه مجموعی پروژه های برق رسانی در ولسوالی های چشت، پشتون زرغون، اوبه وکرخ،  شانزده میلیون دالر است که از کمک های بلاعوض بانک جهانی، تمویل می شود.

سخنگوی ریاست برشنا در این مورد گفت: با تکمیل این سه پروژه برق رسانی در چهار ولسوالی ولایت هرات، ده میگاوات برق تولید خواهد شد و۱۶ هزار خانواده از انرژی برق مستفید می شوند.

خلیل الله شهید زاده نماینده هرات در مجلس نماینده گان وتوریالی طاهری، معاون شورای ولایتی هرات، با استقبال از این پروژه ها اطمینان دادند که مردم هرات زمینه تطبیق این پروژه ها را فراهم می سازند ودر کل از تمام پروژه های انکشافی حکومت حمایت قاطع می نمایند.

آنان با سپاسگزاری از امضای سه پروژه برق رسانی در هرات تأکید کردند که محمد اشرف غنی رییس جمهوری اسلامی افغانستان در سفرهایش به هرات وعده برق رسانی به این ولسوالی هارا داده بود که اکنون جامه عمل می پوشد.

پروژه های یاد شده شامل ساخت چهار سب استیشن، دیزاین وتمدید لین ومونتاژ تجهیزات برقی در این ولسوالی ها می باشند که با تکمیل آن شانزده هزار خانواده در چهار ولسوالی ولایت هرات مستفید می شوند.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*