English | دری

Breaking News

امضای توافق‌نامه تطبیقی روند کاری بهبود یافته در وزارت شهرسازی و مسکن

امضای توافق‌نامه تطبیقی روند کاری بهبود یافته در وزارت شهرسازی و مسکن

توافق‌نامه تطبیقی شش روند کاری بهبود یافته و تفاهم‌نامه ساده‌سازی سه روند کاری دیگر بین وزارت شهرسازی و مسکن و کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی در سالن کنفرانس‌های این وزارت امضاء شد.

حامد جلیل، معین مالی و اداری وزارت شهرسازی و مسکن هنگام امضای این توافق‌نامه گفت: این روند بسیار مهم و اساسی در عرصه ارایه خدمات به شهروندان است که از سوی همکاران ما در وزارت شهرسازی و مسکن شناسایی گردیده و با همکاری کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی آن را عملی می‌کنیم.

معین مالی و اداری وزارت شهرسازی افزود که شش روند کاری را قبلاً با کمیسیون مذکور تفاهم‌ کرده بودیم امروز با امضای توافق‌نامه‌ی آن در مرحله‌ی تطبیق قرارداریم و از سوی این وزارت عملی می‌شود.

وی در رابطه امضای تفاهم‌نامه ساده‌سازی سه روند دیگر گفت:  سه روند از قبیل مسایل جواز شرکت‌های ساختمانی، توزیع مسکن و موضوعات شهرسازی را شامل می‌گردد که نهات مهم و اساسی برای وزارت شهرسازی و مسکن می‌باشد؛ چون در این بخش‌ها مراجعین بیشتر بوده و به همین منظور ما این سه اولویت را برای ساده‌سازی انتخاب کردیم.

احمد مسعود توخی رییس عمومی اداره خدمات ملی گفت که امضای توافق‌نامه تطبیق شش روند کاری بهبود یافته و تفاهم‌نامه ساده‌سازی سه روند کاری دیگر از کارهای مشترک بین وزارت شهرسازی و مسکن و کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی می‌باشد که با موفقیت انجام گردید.

به گفته رییس عمومی اداره خدمات ملی، این وزارت در تمامی بخش‌های کاری خویش موفق بوده و در عرصه‌ی عملی کردن ساده‌سازی روند کاری نیز پیشگام می‌باشد.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*