English | دری

Breaking News

افتتاح تعمیر معینیت امور شهدا و معلولین پس از بازسازی

افتتاح تعمیر معینیت امور شهدا و معلولین پس از بازسازی

تعمیر معینیت امور شهدا و معلولین وزارت کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین به هزینۀ بیش تر از ۳۳ میلیون افغانی کمک بانک جهانی، طی محفلی افتتاح و به بهره برداری سپرده شد.

داکتر نسرین اوریاخیل، وزیر کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین گفت که تعمیر معینیت امور شهدا و معلولین با وسایل عصری مجهز گردیده که در جلوگیری از فساد اداری سودمند بوده و در سرعت بخشیدن کار و ارایۀ خدمات به شهروندان بسیار کمک می نماید.

احمد ضیا مسعود، نمایندۀ ویژۀ رئيس جمهور در امور اصلاحات و حکومت داری خوب بازسازی و افتتاح تعمیر معینیت امور شهدا و معلولین را یک گام نیک شمرده، گفت که سهولت و ارایۀ خدمات بهتر به شهروندان، فاصله ملت و حکومت را کم می نماید . جمیله افغانی معین امور شهدا و معلولین این وزارت گفت که تلاش خواهد کرد تا خدمات بهتر را به هموطنان ارایه نماید.

وی علاوه کرد که در آیندۀ نزدیک سیستم های جدید کاری دیگر نیز در این تعمیر فعال خواهد شد که بدون کدام مشکل و وقت زیاد به شهروندان خدمات ارایه نماییم.

قابل ذکر است که تعمیر معینیت امور شهدا و معلولین به هزینۀ بیش تر از ۳۳ میلیون افغانی کمک بانک جهانی در مدت یک سال از سوی شرکت یونسس (UNSES) بازسازی گردیده است.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*