English | دری

ارسال کمک های عاجل به ولسوالی سنگین ولایت هلمند

ارسال کمک های عاجل به ولسوالی سنگین ولایت هلمند

46th_meet_1392655f422c-5a3a-450f-9a23-d566dc7aa8feجلسه نوبتی شوراي وزیران، حت ریاست جلالتمآب حامد کرزی رئیس جمهوري اسلامي افغانستان قبل از ظهر روز سه شنبه در قصر گلخانه ارگ ریاست جمهوری دایر گردید.

ابتدا، وزیر دفاع ملی از جریان سفر شان به ولسوالی سنگین ولایت هلمند که اخیراً مورد حملات دشمنان وطن قرار گرفته به جلسه معلومات مفصل ارایه و افزودند؛ طی این حملات تعداد از هموطنان ما شهید و زحمی و تعداد خانواده ها از محلات اصلی شان بیجا گردیده اند.

متعاقباً وزرای صحت عامه، احیا و انکشاف دهات و عودت مهاجرین از انتقال مقدار کافی مواد خوراکه، ادویه و مساعدت های دولت و موسسات بین المللی شامل کمپل، خیمه، ترپال، گندم، روغن و حبوبات برای بیجا شده گان آن ولسوالی در مرکز ولایت هلمند و ولسوالی گرشک معلومات داده افزوند؛ نسبت شدت جنگ این کمک ها به ولسوالی سنگین انتقال نگردیده است.

شورای وزیران ضمن اتحاف دعا به روح شهدا، وزیر احیا و انکشاف دهات و معاون کمیته ملی حالت اضطرار را موظف نمود تا به همکاری وزارت دفاع ملی و موسسات بین المللی هر چه عاجل مساعدت های دولت را به ولسوالی سنگین ولایت هلمند انتقال و از نتیجه به مقام ریاست جمهوری گزارش دهد.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*