English | دری

ارزش انیستاگرام به 35 میلیارد دالر امریکایی افزایش یافت

ارزش انیستاگرام به 35 میلیارد دالر امریکایی افزایش یافت

ارزش شبکه اجتماعی انیستاگرام به 35 میلیارد دالر امریکایی رسید، پیش از این شرکت مالی ستی گروپ (Citigroup) ارزش این شبکه اجتماعی را 19 میلیارد دالر امریکایی تخمین کرده بود.

به اساس گزارش تک کرانچ، Citigroup که قبلاً ارزش شبکه اجتماعی انیستاگرام را 19 میلیارد گفته بود دیروز ارزش این شبکه را به 35 میلیارد دالر امریکایی افزایش داد.

شبکه اجتماعی انیستا گرام در ماه اکتوبر سال 2010 راه اندازی شد و از آن زمان تا حال ارزش این شبکه به طور حیران کننده از خود رشد را نشان داد.

در ماه اپریل سال 2012 میلادی مدیران شبکه اجتماعی فیسبوک انیستاگرام را به ارزش یک میلیارد د الر امریکایی خرید، در آن وقت هیچ کسی انتظار این را نداشت که این شبکه 35 میلیارد دالر رشد نماید.

دراین مقطع زمانی که فیس بوک تصمیم خرید انیستاگرام را داشت تنها 27 میلیون نفر از نسخه پلتفارم iOS این شبکه استفاده میکرد.

در این اواخر انیستاگرام اعلام کرده است که تعداد کاربران فعال این شبکه به 300 میلیون تن رسیده است.

گزارش می افزاید که انیستا گرام تصمیم گرفته است که حساب های جعلی و اسپم این شبکه را پاکسازی نماید و تجهیزات و فیلتر های جدید به خدمات خویش اضافه نموده است.

چند روز پیش خبر منتشر شد به بر مبنای آن پیشی این شبکه را از توییتر اعلام نمود که در این زمان مدیران توییتر با جمله غافلگیرکننده “به درک” نسبت به آن واکنش نشان داد.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone

بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*