English | دری

Breaking News

ارائه خدمات اینترنتی 4G در افغانستان

ارائه خدمات اینترنتی 4G  در افغانستان

مسئولان شرکت خصوصی مخابراتی افغان بیسیم می‌گویند که این شرکت برای اولین بار خدمات ۴ جی را برای مشترکین در کشور راه اندازی نموده است.

امین رامین، رییس شرکت مخابراتی افغان بیسیم گفت: سرعت اینترنت ۴ جی به گونه‌ی اوسط ۷۲ میگابایت در ثانیه می‌باشد که کار آن امروز پنجشنبه در ده محل در شهر کابل آغاز شده و قرار است به زودی در سراسر کشور این خدمات ارئه شود.

رییس شرکت مخابراتی افغان بیسیم در مراسمی که به همین منظور دایر گردید، افزود که خدمات اینترنت ۴ جی این شرکت نسبت به گذشته پرسرعت و ارزان خواهد بود.

نجیب الله عزیزی، رییس اداره تنظیم خدمات مخابراتی وزارت مخابرات گفت: خدمات اینترنتی ۴ جی از سوی شرکت مخابراتی افغان بیسیم گام مهم در راستای انکشاف اقتصادی کشور می‌باشد.

رییس اداره تنظیم خدمات مخابراتی وزارت مخابرات افزود: ما تلاش داریم تا از طریق رقابت سالم زمینه بهترین خدمات اینترنتی را برای مشترکین در سراسر کشور فراهم ساخته تا رقم این مشترکین در سال‌های آینده چند برابر افزایش یابد.

قابل یاد آوریست که پیش از این مسوولان وزارت مخابرات و تکنولوژی افغانستان از فعال شدن خدمات اینترنتی 4G در افغانستان خبر داده بود.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*