English | دری

Breaking News

اختصاص پروژه های انکشافی و اقتصادی بیشتر در ولایت غور در سال ۱۳۹۵

اختصاص پروژه های انکشافی و اقتصادی بیشتر در ولایت غور در سال ۱۳۹۵

رییس اجراییه کشور در دیدار با برخی از بزرگان و باشندگان ولایت غور تاکید کرد که بازسازی و انکشاف ولایت های محروم در اولویت کاری حکومت وحدت ملی قرار دارد به این خاطر در سال ۱۳۹۵ توجه بیشتر منابع و بودجه انکشافی حکومت در این ولایات متمرکز می گردد.

دکتور عبدالله عبدالله رییس اجراییه افغانستان گفت: حکومت وحدت ملی برای حکومتداری خوب و انکشاف متوازن در تمام نقاط افغانستان مصمم و متعهد است تا کارهای بنیادی و زیربنایی در تمام ولایات بويژه ولایات دور دست انجام شود.

وی افزود: حکومت وحدت ملی در سال آینده پروژه های انکشافی و برنامه های اقتصادی بیشتر را در این ولایت در نظر دارد، همچنان در مورد جذب جوانان شایسته و تحصیلکرده ولایت غور نیز توجه همه جانبه صورت می گیرد. رییس اجراییه همچنان اظهار داشت که حل مشکلات مردمی و مسایل امنیتی در این ولایت را با قاطعیت دنبال می کند و در این باره با مسوولان محلی و امنیتی هدایت میدهد تا کارهای لازم را انجام دهند.

بزرگان و باشندگان ولایت غور در این دیدار از رییس اجراییه کشور خواسته اند که حکومت وحدت ملی در زمینه تامین امنیت، ایجاد واحدهای اداری براساس ضرورت، توجه همه جانبه در بخش های انکشافی و تقویت نیروهای مردمی برای مبارزه جدی تر با طالبان توجه بیشتر نماید. چراکه باشندگان این ولایت به دلیل انکشاف نامتوازن در سیزده سال گذشته با مشکلات و چالش های فراوان مواجه است.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*