English | دری

Breaking News

آغاز برنامه توزیع قرطاسیه به شاگردان بی بضاعت معارف

آغاز برنامه توزیع قرطاسیه به شاگردان بی بضاعت معارف

برنامه توزیع هزارن قلم قرطاسیه باب که طی برنامه هدیه تلویزیون ملی جمع آوری گردیده بود، با اشتراک دکتر اسدالله حنیف بلخی وزیر معارف، زرین انځور رئیس عمومی رادیو و تلویزیون ملی افغانستان و یک تعداد از استادان و شاگردان در لیسه آمنه فدوی رسماً آغاز گردید.

زرین انځور در افتتاح این پروگرام گفت که از طریق این برنامه به تعداد 48 هزار کتابچه، 20 هزار قلم، 5000 بکس، 1000 قلم تراش و 5 هزار پنسل با شاگردان بی بضاعت کمک خواهد شد.

دکتر اسدالله حنیف بلخی وزیر معارف با تمجید و تشکر از اداره محترم تلویزیون ملی در رأس آقای انځور و سایر همکاران شان، از راه اندازی چنین پروگرام ابراز قدر دانی نموده و گفت که، قرطاسیه باب متذکره در کابل و سایر ولایات برای شاگردان بی بضاعت توزیع می گردد و همچنان یاد آور شدند که یک تعداد زیاد این قرطاسیه باب برای شاگردان مکاتب ولایت کندز توزیع خواهد شد.

بلخی اضافه نمود که، باید در پهلوی کمک های جامعه جهانی خودمان نیز برای شاگردان بی بضاعت کشور خویش کمک و همکاری نمائیم که خوشبختانه این روند آغاز شده و به خوبی جریان دارد.

وی گفت: تنها در سال 1394 از طریق برنامه تحرک اجتماعی وزارت معارف نزدیک به 800 میلیون افغانی و 700 جریب زمین به معارف مساعدت صورت گرفته که این نشان دهنده همکاری مردم با معارف می باشد.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*