English | دری

Breaking News

چین پرفروش‌ترین فلمش را به آکادمی اسکار معرفی کرد

چین پرفروش‌ترین فلمش را به آکادمی اسکار معرفی کرد

چین فلم پرفروش «جنگجوی گرگ 2» را به عنوان نماینده‌اش برای شرکت در رقابت بهترین فلم خارجی زبان اسکار 2018 به آکادمی علوم و هنرهای سینمایی معرفی کرد.

این فلم پرفروش به نویسندگی و کارگردانی وو جینگ که از 27 جولای در سینماهای چین اکران شد، فروش داخلی اش تا امروز از مرز 851 میلیون دالر عبور کرده است.

خلاصه داستان این فل : یکی از ماموران زبده ارتش چین برای در پیش گرفتن یک زندگی آرام به منطقه‌ای ساحلی نقل مکان می‌کند اما وقتی مزدوران خونخوار غربی حمله به غیرنظامیان را آغاز می‌کنند او ناچار می‌شود آرامش تازه‌یافته‌اش را رها کند و به عنوان سرباز و پاسدار وطن دوباره عازم ماموریت جنگی شود.

قابل یاد آوریست که چین تاکنون دو بار موفق به کسب نامزدی در رشته بهترین فلم خارجی زبان اسکار شده است، یکی برای فلم «جو دو» (1990) و دومی برای «قهرمان» (2002) هر دو از ساخته‌های ژانگ ییمو فلمساز سرشناس چینی می باشند.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


مقالات مرتبط

برگزاری نمایشگاه حجاب در در شهر مزارشریف

نمایشگاه حجاب از طرف مکتب سید الشهداء با همکاری برخی از نهادهای فرهنگی و اجتماعی در شهر مزارشریف راه اندازی

ساخت انیمیشن فلم معروف چارلی چاپلین

کمپانی فلمسازی “FilmNation” از فلم معروف «چارلی چاپلین» بنام “پسربچه” محصول سال 1921 یک انیمیشن علمی-تخیلی می سازد. سه کمپانی

گشایش نمایشگاه ویژه کتاب کودک

نمایشگاه ویژه کتاب کودک به مناسبت هفته کتاب، به همکاری وزارت اطلاعات وفرهنگ، انستیتوت گویته، پوهنتون کابل، پوسته حمایه اطفال

بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*