English | دری

Breaking News

ملالی ذکریا بازیگر افغان بهترین بازیگر زن فلم های آسیایی شد

ملالی ذکریا بازیگر افغان بهترین بازیگر زن فلم های آسیایی شد

ملالی ذکريا، بازيگر افغان که نقش جانان را در فلم “اتوپيا” در لس آنجلس بازی کرده بود، جايزه بهترين بازيگر زن را درجشنواره جهانی آسيا از آن خود کرد.

در جشنواره فلم‌های آسيايی لس آنجلس که پنجاه کشور آسيايی حضور داشتند، مجموعه‌ای از بهترين فلم‌های سينمايی آسيا به نمايش گذاشته شد و هدف اصلی آن ايجاد پل ارتباطی ميان فلم سازان آسيايی و صنعت فلم سازی هاليوود است.

در جشنواره فلم‌های آسيايی لس آنجلس پنجاه کشور آسيايی از ترکيه تا چاپان و هند حضور داشتند که تمام آنان نمايندگان کشورهای شان در رقابت‌های اسکار 2016 نيزهستند.

فلم افغانی “ايتوپيا” يا آرمان شهر به نماينده‌گی از سينمای افغانستان برای حضور در اسکار برگزيده شده بود و ملالی زکريا که تهيه کننده و بازيگر نقش اصلی اين فلم است، می گويد که فلم آرمان شهر در افغانستان، هند و اسکاتلند تصويربرداری شده است.

ملالی زکريا تهيه کننده و بازيگر نقش مرکزی فلم آرمان شهر ايتوپيا مي‌‌گويد که، اين فلم 90 دقيقه ای داستان زنی را به تصوير می کشد که همسرش فلج است و می خواهد با به کارگيری از شيوه القاح مصنوعی صاحب فرزند شود و او در اين فلم به تلاش های اين زن برای باردار شدن به شيوه القاح مصنوعی به منظور تضمين آينده‌اش تمرکز کرده است.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


مقالات مرتبط

برگزاری دهمین جشنواره موسیقی افغانستان در ترکیه

دهمین جشنواره بزرگ موسیقی افغانستان با حضور هنرمندان کشوردر شهر استانبول ترکیه برگزار گردیده و هنرمندان تازه ترین آهنگ های

فیلم انیمیشنی (یخ زده) پنحمین فیلم پرفروش درتاریخ سینمای جهان شد

انیمیشن «یخ زده» با کسب یک میلیارد و 219 میلیون دالربه پنجمین فیلم پرفروش تاریخ سینما بدل شد. به گزارش

تفویض مدال های عالی دولتی به ۳۶ تن از فرهنگیان و نویسندگان کشور

در مراسم اختتامیۀ “سیمینار پوهاند داکتر سید بهاءالدین مجروح” به ۳۶ تن از نویسندگان، فرهنگ‌یان و شعرای کشور، به‌منظور قدردانی

1 توضیح

نظر بدهید

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*