English | دری

Breaking News

فراغت سه صد کارمند نهادهای دولتی درمورد حکومتداری برقی

فراغت سه صد کارمند نهادهای دولتی درمورد حکومتداری برقی

دفترسخنگوی احمدضیا مسعود نماینده فوق العاده رئیس جمهور می گوید، 300 تن از کارمندان نهادهای مستقل دولتی و وزارت‌خانه‌های کشور به خاطر ارتقای ظرفیت و مدرن سازی ادارات شان طی چند ماهِ گذشته آموزش‌های حکومتداری برقی را فرا گرفته و از دوره‌های آموزشی کوتاه مدت حکومتداری برقی فراغت یافته اند.

کارمندان متذکره در دروه‌های آموزشی استفاده از وسایل و تجهیزات برقی را به خاطر ارائه خدمات مطلوب-برای شهروندان، امنیت تکنالوژی، هماهنگی و تامین ارتباطات برقی میان ادرات و نهادهای همکار و دیگر ضروریات حکومتداری برقی را آموزش دیده اند.

احمدضیا مسعود نماینده‌ فوق العاده‌ی رییس جمهور در امور اصلاحات و حکومتداری خوب، در محفل  فراغت 300 تن از کارمندان نهادهای دولتی از دوره‌های آموزشی کوتاه مدت حکومتداری برقی، که در هوتل انترکانتیننتال برگزار شده بود، حضور یافت.

احمد ضیا مسعود گفت، از آغاز ماموریت اش به عنوان نماینده فوق العاده رییس جمهور در امور اصلاحات وحکومتداری خوب، تلاش نموده است تا عرضه خدمات برای شهروندان کشور سهل تر و مطلوب‌ ترشود و ادارات دولتی با وسایل پیشرفته برقی مجهز و کارمندان نهادهای حکومتی آموزش‌های-ارایه خدمات برقی را فرا بگیرند تا از فساد اداری و زمان‌ گیر بودن روندها و اجرات اداری جلوگیری شود.

وی افزود: طی یک سال گذشته خوشبختانه با ساده‌ سازی روندهای اداری در شماری از ادارات دولت رضایت شهروندان کشور از ارایه خدمات آن‌ها برآورده شده و با امضای تفاهم‌نامه حکومتداری برقی میان وزارت‌خانه‌ها و نهادهای مستقل دولت زمینه عرضه خدمات مطلوب بهبود یافته است.

عبدالرزاق وحیدی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی گفته است که با هدایت و رهمنودهای دفتر نماینده فوق العاده رییس جمهور و تعهد برای عصری سازی و ارایه حکومتداری برقی، ریاست حکومتداری الکترونیکی را در این وزارت به هدف زمینه سازی و تطبیق حکومتداری برقی در ادارات دولتی و نهادهای مستقل حکومتی، تاسیس کرده است.

وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی می گوید، سلسله آموزش حکومتداری برقی برای کارمندان ادارات دولتی به کمک مالی بانک جهانی و اداره انکشافی ایالات متحده امریکا تا سال 2020 ادامه خواهد یافت.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


مقالات مرتبط

رها سازی ۵۰۰۰۰ چوچه ماهیان نسلی در بند سلما

وزارت زراعت ،ابیاری ومالداری بمنظور غنامندی منابع آبی کشور و افزایش تولید و تکثیر چوچه ماهی وتهیه غذای مقوی، به

حامد كرزي از شرکت‌های بين المللي در خواست نمود تا در افغانستان سرمايه گذار ي كنند

طبق خبرنامه دفتر رياست جمهوري، حامد کرزی ضمن شرکت در اجلاس مجمع اقتصادی اروپا-آسیا در شهر شییان ايالت شانشی چین،

نرخ اسعار خارجی در بازار کابل

 یک دالر 68 یک  یورو 73.80 یک  پوند 87.40 یک  ریال سعودی 18.10 یک درهم امارات 18.45 یک  فرانک سویس

بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*