English | دری

Breaking News

توزیع بیشتر از یازده‌ صد نمره رهایشی برای معلمین وزارت معارف کشور

توزیع بیشتر از یازده‌ صد نمره رهایشی برای معلمین وزارت معارف کشور

وزارت شهرسازی و مسکن به تعداد 1101 نمره رهایشی را که در پروژه پیروزی ولسوالی ده سبز کابل موقعیت دارد، برای معلمین توزیع کرد.

سید سعادت منصور نادری وزیر شهرسازی و مسکن گفت: “خرسند هستیم امروز با وزیر معارف کشور سند ملکیت 1101 نمره رهایشی را برای معلمین که مستحق‌ترین افراد جامعه اند توزیع می‌کنیم.”

وی افزود: زمین ساحه مذکور مطابق حکم ریاست جمهوری کشور به طور رایگان توزیع گردیده و صرفن مصارف شبکه‌های زیربنایی آن از قبیل آبرسانی، فاضلاب و اسفالت سرک‌ها طبق تفاهم که با وزارت معارف صورت گرفته از معلمین در اقساط ده ساله از معاشات آنان انجام می‌شود.

اسدالله حنیف بلخی، وزیر معارف ضمن تشکری از وزارت شهرسازی و مسک گفت که داشتن مسکن مناسب یکی از نیازهای عمده هر انسان می‌باشد. معلمین نقش بارز در تربیه افراد جامعه ما دارند و مستحق ترین افراد جامعه نیز همین افراد اند.

محمد گل شرافت، ولسوال ده سبز توزیع سند ملکیت به معلمین را تبریک گفته و از این کار وزارت شهرسازی و مسکن و وزارت معارف ابراز قدردانی کرد.

در مراسمی که به همین نسبت دایر گردید، سید سعادت منصور نادری وزیر شهرسازی و مسکن، اسدالله حنیف بلخی وزیر معارف، امیرالدین سالک معین امور ساختمانی وزارت شهرسازی و مسکن و تعدادی از مشاورین، رؤسا و آمرین این وزارت و تعدادی از اعضای شورای ولایتی و معلمین حضور داشتند.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


مقالات مرتبط

فراغت سه صد کارمند نهادهای دولتی درمورد حکومتداری برقی

دفترسخنگوی احمدضیا مسعود نماینده فوق العاده رئیس جمهور می گوید، 300 تن از کارمندان نهادهای مستقل دولتی و وزارت‌خانه‌های کشور

آغاز ششمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی و تجارتی میان افغانستان و ترکمنستان

ششمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی و تجارتی میان افغانستان و ترکمنستان تحت ریاست اکلیل حکیمی، وزیر مالیه و

نرخ اسعار خارجی در بازار کابل

 یک دالر 68.70 یک  یورو 80.10 یک  پوند 90.10 یک  ریال سعودی 18.25 یک درهم امارات 18.65 یک  فرانک سویس

بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*