English | دری

بنیاد سوپریم برای یتیم ها در کابل جشن عیدی برگزار نمود

بنیاد سوپریم برای یتیم ها در کابل جشن عیدی برگزار نمود

supreme groupاطفال در بنیاد یتیم خانۀ بنیاد امید فردا عید را با دریافت نمودن بسته های تحفه از جانب بنیاد سوپریم تجلیل نمودند. بنیاد سوپریم، یک بنیاد راجستر شدۀ خیریۀ جهانی بوده و توسط زنجیرۀ تامین سوپریم گروپ بمیان آمده است. بسته های تحفه که شامل اسباب بازی، وسایل آموزشی و اقلام صحی می شد، توسط کارمندان و دوستان سوپریم از سراسر جهان اهدا شده، به افغانستان انتقال داده شدند و سپس برای کودکان یتیم خانه توزیع گردید.
آقای ابراهیم رحیم، مدیر یتیم خانه بنیاد امید فردا گفت: “کودکان به طور معمول، از پدر و مادر و بستگان خود در طول روز های عید هدیه دریافت می کنند، اما این کودکان فراموش شده بودند، چون آنها یتیم و بدون خانواده هستند.” اطفال از اینکه تحفه دریافت نموده بود، بسیار خوشحال بودند و بسیاری شان با بسیار دلچسپی تحفه های خود را باز می کردند و از تجلیل نمودن عید با سوپریم لذت می بردند. او گفت: “من شادی را در لبخند ها و در چهره های آنها دیده می توانم، که فراموش ناشدنی است. تشکر از شما بخاطر مهربانی تان برای کودکان.”
ویکتوریا فراست رئیس ارتباطات و خزاین بنیاد سپریم اضافه نمود که: “کمپاین جعبۀ عید، رویداد سالانۀ است که ما برای یتیم خانه ترتیب می دهیم؛ علاوه بر آن، فعالیت های دیگری را نیز برای کمک به کاهش مشکلات و بهبود سلامتی، تعلیم و تربیه و شرایط زندگی کودکان محروم سازماندهی می کنیم. ما درک می کنیم که یک عمل کوچک مانند این، می تواند زندگی این کودکان را طور قابل ملاحظه ای متغییر بسازد، بنابراین از حمایت کامل کارمندان ما، که سخاوتمندانه کمک مالی نمودند و در همه جا از کمپاین حمایت کردند، تشکری می نماییم.”
بنیاد امید فردا یتیم خانۀ است که سرپناه، غذا، تعلیم و تربیه و حمایت از کودکان یتیم، مادران بدون اولاد و کودکان بی خانمان را در کابل، افغانستان فراهم می کند. در حال حاضر، بیش از 100 کودک بین سنین 4 تا 14 سال در یتیم خانه مورد مواظبت قرار می گیرد. همه کودکان به مکتب می روند و از طرف شب توسط کارمندان یتیم خانه درس های اضافی برای شان داده می شود. سوپریم، با فراهم نمودن غذا، مواد سوخت، لباس، مبل و فرنیچر، تجهیزات آشپزی، کتابهای درسی و قرطاسیه، تجهیزات طبی، لحاف، تجهیزات ورزشی، خدمات ترمیم و نگهداری، بخاری و کمپیوتر یتیم خانه را مورد حمایت خود قرار می دهد.
هدف بنیاد سوپریم این است که مشکلات را کاهش بخشیده و بخش های صحت، آموزش و شرایط زندگی کودکان محروم در مناطق جنگی و مناطق دور افتاده را در سراسر جهان، در مناطق که سوپریم کار می کند بهبود بخشد. سازمان غیر انتفاعی کمک می کند تا کودکان مهارت ها، دانش و تجربۀ رهبری مؤفق شان را توسعه داده و زندگی مؤفق داشته باشند تا در آینده با خانواده ها، جوامع و کشورهای شان همکاری نمایند. این بنیاد سرمایه گذاری های قابل توجهی در بخش مکاتب، امکانات صحی و مسکن سازی در بوسنیا، ساحل عاج و افغانستان نموده است.

سوپریم گروپ در ارایه نمودن روشهای تدارکاتی از آغاز تا به انجام در خطرناکترین و دورافتاده ترین نقاط جهان پیشگام بوده است. این گروپ بیشتر 10 ده سال در حمایت اکثر مؤسسات بزرگ جهان، دولت ها و هیئت اعزامی دیپلومایتک خدمت نموده است.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


مقالات مرتبط

کمک ۳۰۰ میلیون دالری امریکا برای توسعه‌ کشاورزی

نهاد توسعه‌ای ایالات متحده امریکا ۳۰۰ میلیون دالر را در برنامه ی توسعه کشاورزی و دامداری در افغانستان هزینه می

افزایش قیمت برق در افغانستان

مسوولان شرکت برشنا می گویند، قرارداد برق وارداتی سه سال قبل که یک دالر برابر بود با پنجا افغانی امضا

آغاز روند توزیع 340000 جلد کتاب درسی برای مکاتب ولایت کابل

روند توزیع 340000 جلد کتاب درسی برای مکاتب ولایت کابل در محفلی که به همین مناسبت در ولسوالی شکرده ولایت

بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*