English | دری

Breaking News

افتتاح سب‌ستیشن لین برق ۲۲۰ کیلو‌ولت در ولایت لوگر

افتتاح سب‌ستیشن لین برق ۲۲۰ کیلو‌ولت در ولایت لوگر

محمداشرف غنی رئیس‌جمهور کشور سب‌ستیشن لین برق ۲۲۰ کیلو‌ولت در ولایت لوگر را افتتاح نموده و با بزرگان، نمایندگان، علمای دینی، زنان، جوانان و اقشار مختلف آن ولایت دیدار کرد.

محمدداوود قاضی‌زاده معین وزارت انرژی آب در خصوص سب‌ستیشن لین برق ۲۲۰ کیلو‌ولت به مردم معلومات‌داده و از هم‌کاری مردم و بزرگان لوگر در ایجاد سب‌ستیشن و امتداد لین برق تشکرکرد.

حسیب‌الله ستانکزی رئیس شورای ولایتی لوگر، نفیسه هجران عضو شورای ولایتی و حاجی زلمی عبدالرحیم‌زی رئیس شورای محلی محمدآغه، ضمن خوش‌آمدید به رئیس‌جمهور کشور،گفتند: ما خواهان صلح، امنیت و ختم جنگ هستیم و تأکید ورزیدند که باید به اشخاص سودجو موقع برای مخالفت با صلح داده‌نشود. سخنرانان گفتند که مردم لوگر از دستاوردهای حکومت خود قدردانی‌کرده و از برنامه‌های آن حمایت همه‌جانبه می‌نمایند.

رئیس‌جمهورغنی گفت که با رسیدن برق به لوگر، قیمت برق از ۲۵ افغانی به ۶,۲۵ افغانی کاهش خواهدیافت و ضمن روشنی ‌بخشیدن به خانه‌ها، باعث صنعتی‌شدن این ولایت خواهدشد و زراعت و تجارت رشد می‌نماید.

رئیس‌جمهور کشور افزود که وضعیت امنیت کنونی لوگر قابل قبول نیست و به مسئولین دستور‌داد که ضمن تقویت هماهنگی جهت تغییر وضعیت، یک پلان را ترتیب و شریک سازند.

وی با اشاره به اعمار اساسی سرک از لوگر تا کابل و دورازۀ لاهوری، گفت که برگزاری انتخابات ولسی‌جرگه، شورای‌ ولسوالی‌ها و انتخابات ریاست‌جمهوری درسال ۱۳۹۸ حتمی می‌باشد و از مردم خواست که در انتخابات آینده به‌گونۀ گسترده اشتراک نمایند.

در اخیر این دیدار، بزرگان و نمایندگان اقشار مختلف مردم لوگر، دستار عزت و تقدیرنامه را به رئیس‌جمهور اعطا کردند و ضمن زندگی بابرکت در انجام امور محوله، به وی آرزوی موفقیت مزید نمودند.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


مقالات مرتبط

بهره برداری از ۲۱ پروژه انکشافی در ولایت نیمروز

مسؤول ساحوی برنامۀ همبستگی ملی وزارت احیا و انکشاف دهات در ولایت نیمروزمی‌گوید که ۲۱ پروژی حفظ و مراقبت و

توزیع وسایل کشت و پرورش سبزی برای 265 دهقان پیشقدم زن

وزارت زراعت، آبیاری و مالداری برای 140 دهقان پیشقدم در ولایات شمال شرقی و برای 125 سرگروپ دهاقین زن در

بهره برداری 26 پروژه انکشافی در ولایت کابل

مسؤول ساحوی برنامۀ همبستگی ملی وزارت احیا و انکشاف دهات درولایت کابل می‌گوید که 26 پروژۀ انکشافی این برنامه به

بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*