English | دری

ارائه گزارش کاری از سوی اداره های مخابرات و برق هرات

ارائه گزارش کاری از سوی اداره های مخابرات و برق هرات

اداره‌های مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و برق ولایت هرات روز گذشته گزارش‌کاری‌شان در سال ۱۳۹۴ را به مردم ارائه کردند که از عمده کار این اداره در سال گذشته گسترش مناطق تحت پوشش مخابراتی و جمع کردن سیم‌کارت‌های بدون جواز بوده است.

نوراحمد علوی، سرپرست اداره مخابرات و تکنالوژی معلوماتی هرات گفت: اداره مخابرات و تکنالوژی معلوماتی هرات، در سال گذشته ۱۷۳ عدد سیم کارت به همراه ۶ دستگاه سیم بکس سرقت مخابراتی که به طور قاچاق وارد کشور شده بود را جمع آوری کرده‌اند.

وحید احمد کامرانی، رئیس اداره‌ی برق هرات گفت،نیز تلاش برای افزایش ولتاژ برق در فصل زمستان سال گذشته، نصب حدود ۳۰ پایه ترانسفارمر و نصب حدود ۲۶۰ پایه صندوق میتر برق، در نواحی مختلف بخشی از کارکرد‌های این اداره‌ در سال گذشته بوده است که این کارها باعث شده تا مشترکین برق این شهر زمستان سال گذشته را با داشتن برق خوب سپری کنند.

اما، توزیع میتر در بدل پول و مشخص نبودن مالیات ده درصدی کریدت‌های موبایل از عمده‌ترین شکایت‌های مردم این شهر می‌باشد ومردم هرات از کارکرد آنان ناراضی بوده و می‌گویند که برخی از شرکت‌ها (روشن و اتصالات) اقدام به دزدی از مشترکین می‌کنند و معلوم نیست که چرا کریدت را از حساب مشترکین خود کم می‌کنند.

سرپرست اداره‌ی مخابرات و تکنالوژی معلوماتی هرات گفته است که براساس فرمان رئیس جمهور شرکت‌های مخابراتی مکلف شده‌اند تا ده درصد از کریدت‌کارت‌های موبایل دریافت کنند و ما هرگز نمی‌توانیم از این فرمان سرپیچی کنیم.

قابل ذکر است که از حدود سه هفته قبل برنامه گزارش‌دهی نهادهای دولتی از کارکرد یک ساله‌ی‌شان برای آگاهی مردم از فعالیت‌های اداره مختلف و مطرح کردن دیدگاه‌های مردم جهت کارایی بهتر این اداره‌ها، از سوی مقام ولایت هرات راه اندازی شده است.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


مقالات مرتبط

ثبت 7 میلیون افراد مستحق در کشور از طریق برنامه اسکوب

سید حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کننده گان در افتتاحه برنامه توزیع مساعدت ها برای خانواده های

جذب کمک های جدید برای متضررین ولسوالی ارگوی ولایت بدخشان

وزارت احیا و انکشاف دهات افغانستان از کمک کشور چین برای متضررین رویداد لغزش در ولایت بدخشان خبر میدهد. طارق

برگزاری نمایشگاه های سیار برای صنعت مرغداری

اتاق تجارت و صنایع ولایت بلخ، نمایشگاه های سیار”تسهیلات مدرن و آموزش برای پرورش دهندگان مرغ” و “تبدیل مرغداری محلی

بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*