English | دری

Breaking News

آموزش ظرفیت سازی برای 18 تن از برگزار گنندگان ورکشاب ها

آموزش ظرفیت سازی برای 18 تن از برگزار گنندگان ورکشاب ها

یک ورکشاب شش روزه با موضوع “تدریس آموزگاران” برای 18 تن از کارمندان اداره مستقل ارگانهای محل، توسط اداره مستقل ارگانهای محل و کمک مالی همکاری افغان-آلمان برگزار گردید.

 بخاطر پیشبرد این مسئولیت، کارمندان اداره ارگانهای مستقل محل که در بخش ظرفیت سازی کار می کنند نیازمند دانش کافی و مهارت های لازم جهت طرح و برگزاری سمینار ها اند که به همین منظور شرکت گنندگان، خود برنامه های ظرفیت سازی را طراحی و در دفتر های خویش در ولایت های بدخشان، بغلان، بلخ، جوزجان، کندز، سمنگان و تخار اجرا می کنند.

نامدار خان، کارمند ظرفیت سازی از ولایت بدخشان و یک تن از اشتراک کننده این برنامه گفت: ” این ورکشاب بخاطر بهبود مهارت های ظرفیت سازی بسیار مفید واقع شد. امیدوارم که این همکاری ها ادامه یابند.”

اداره ارگانهای مستقل محل مسئول تقویت حکومتداری خوب، ارائه خدمات با کیفیت، و تحکیم ثبات، پاسخ گویی، و شفافیت در اداره های دولتی می باشد.

قابل ذکر است که برنامه ارتقای ظرفیت منطقه ای اولویت های توسعه ای شرکای افغانی را در سطح ولایات و ولسوالی ها مورد حمایت قرار داده و در عین زمان برنامه ها آموزشی برای کارمندان خدمات ملکی دایر می کند.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone


مقالات مرتبط

تسوید مقرره صحت و ایمنی برای بخش معدن کاری در افغانستان

وزارت معادن و پطرولیم تلاش می ورزد  تا کار های معدنکاری را مصؤن ساخته وازشهروندان حفاظت نماید. ریاست خدمات حقوقی

سنگ تهداب تعمیر ا نیستیتوت اداره وحسابداری ولایت لغمان گذاشته شد

سنگ تهداب تعمیر انيستيتوت اداره وحسابداری  ولايت لغمان توسط  والی ومسوولین ریاست معارف آن ولایت در حالیکه تعدادی از منسوبین

نمایشگاه بین المللی زراعت در کابل از30 اکتوبر الی 1 نوامبر سال2013

به حمایت ادراۀ همکاری انکشافی افغان-آلمان نمایشگاه بین المللی زراعت انواع مختلف محصولات و خدمات جدید را برای سکتور زراعت

1 توضیح

نظر بدهید

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*