English | دری

آمازون به زودی از محصول جدید خود پرده برداری میکیند

آمازون به زودی از محصول جدید خود پرده برداری میکیند

این محصول یک گوشی هوشمند سه‌بعدی است که می‌تواند محل استقرار اشیا مختلف را در مقاب3zar.ir_amazonل هر یک از چشمان کاربر به صورت سه‌بعدی به نمایش بگذارد.

از مدت‌ها قبل شایعات فراوان در مورد نخستین گوشی هوشمند آمازون منتشر شد.

اما این شرکت برای نخستین بار تصویر ویدیویی عجیبی منتشر کرده است که در آن یک دستگاه عجیب و غیرمعمول معرفی می‌شود و قرار است که به زودی به دست کاربران جهانی برسد.

بربنیاد این گزارش “جِف بیزاس”(Jeff Bezos) بنیانگذار و مدیر عامل شرکت آمازون با پخش این ویدیوی ۵۰ ثانیه ‌ای توضیح داد که محصول عجیب و متفاوت خود را در تاریخ ۱۸جون یعنی حدود ۱۰ روز دیگر به صورت رسمی معرفی میکند‌.

در این کلیپ ویدیویی چند شرکت کننده دیده می‌شوند که دستگاه یاد شده را در دستان خود گرفته ‌اند و همگی از قابلیت‌های آن تعجب می‌کنند که البته، دستگاه مذکور در این تصاویر دیده نمی‌شود و فقط عکس‌العمل مردم و صحبت‌های آنها در این زمینه به نمایش گذاشته شده است.

این طور که روزنامه تلگراف توضیح داده است، محصول یاد شده یک گوشی هوشمند سه‌ بعدی محسوب می‌شود که می‌تواند محل استقرار اشیا مختلف را در مقابل هر یک از چشمان کاربر به صورت سه‌ بعدی به نمایش بگذارد.

برای گوشی هوشمند چهار دوربین دیجیتالی پیشرفته در چهار گوشه آن در نظر گرفته شده است به کمک آنها تصاویر نمایش داده شده بدون استفاده از عینک‌های مخصوص سه‌ بعدی و برجسته می ‌شوند.

این دوربین‌ها به فناوری مادون قرمز مجهز شده ‌اند و در هر لحظه موقعیت قرار گرفتن سر و چشمان کاربر را شناسایی می‌ کنند و از این طریق به او امکان می‌ دهند تصاویر را کاملا سه‌ بعدی و برجسته ببیند.

شایع شده است که این گوشی هوشمند همراه با پردازنده Snapdragon، دو گیگابایت رم و نسخه اصلاح‌ شده سیستم‌ عامل اندروید عرضه می ‌شود و امکاناتی شبیه به تبلت Kindle Fire آمازون برای آن در نظر گرفته شده است.

نخستین گوشی هوشمند شرکت آمازون نمایشگر لمسی ۴.۷ اینچی را در خود جا داده است که تصاویر در آن با کیفیت ۷۲۰ پیکسلی HD به نمایش درمی ‌آیند.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone

مقالات مرتبط

امضای موافقتنامه میدان گازی “فرزاد-ب” میان هند و ایران

در نشریه ایندین اکسپرس آمده است که قرار است هند و ایران قراردادی برای کار روی میدان گازی “فرزاد-ب” در

روسیه بدهی 100میلیارد دالری شوروی را پرداخت

وزارت مالیه روسیه روز جمعه اعلام کرد که توافقنامه پرداخت این بدهی برای امضا آماده شده است و مسکو تا

آیفون ۸ بدون هیچ کدام دکمه‌ای وارد بازار خواهد شد

رسانه‌های امریکایی اعلام کرده است که آیفون ۸ بدون هیچ کدام دکمه‌ای وارد بازار خواهد شد. بر اساس گزارش کلیک،

بدون نظر

نظر بدهید
هنوز نظری داده نشده! !اظهار نظر در مورد این پست اولین کسی باشید که

نظر بدهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.
علامت گذاری شده اند*